Smart Renting – wynajem bez tajemnic
Procedury programu „Smart Renting” są bardzo przejrzyste od samego początku
19.03.2021

Smart Renting – wynajem bez tajemnic

 

Leasys, firma branży wynajmu długoterminowego, przedstawiła najnowszą w Polsce formułę wynajmu „Smart Renting”, która umożliwia klientowi zakup pojazdu po wygaśnięciu umowy po cenie sprzedaży wskazanej przy jej zawieraniu.


,,Smart Renting’’ jest ofertą adresowaną do szerokiego grona klientów, począwszy od konsumentów do dużych przedsiębiorstw, (obecnie na rynku polskim produkt dostępny jest tylko dla firm). Program ten odniósł już sukces we Włoszech, gdzie skorzystało z niego ponad 10 000 klientów. ,,Smart Renting’’ na rynku włoskim wybrany został „Produktem Roku 2020” w kategorii usługi samochodowe i uznany za jedną z najpopularniejszych form finansowania, tym samym potwierdzając coraz większe zainteresowanie innowacyjnymi i kompleksowymi rozwiązaniami.

Procedury programu „Smart Renting” są bardzo przejrzyste od samego początku: klient płaci stały miesięczny czynsz i zna cenę sprzedaży samochodu po zakończeniu umowy wynajmu.
„Smart Renting” jest elastycznym programem wynajmu długoterminowego, dzięki któremu klient może decydować o zakresie usług zawartych w racie oraz wybrać odpowiedni okres, deklarowany przebieg i wysokość pierwszej płatności. (ww)