Nissan abonament z nowymi modelami
W czasie umowy klient ponosi jedynie koszty związane z codzienną eksploatacją pojazdu
29.03.2021

Nissan abonament z nowymi modelami

W ramach programu wynajmu długoterminowego „Nissan Abonament” dołączają kolejne modele japońskiego producenta z roku produkcji 2021, w tym Micra w wersji wyposażenia Business Pro. Oferta najmu skierowana jest zarówno do firm jak i klientów indywidualnych.


Program Nissan Abonament obejmuje osobowe modele Nissana z roczników modelowych 2021 i 2020: Micra, Juke, Qashqai, X-Trail oraz LEAF. Dla każdego z nich można dobrać maksymalny roczny przebieg oraz czas trwania najmu. Dla klienta biznesowego oferta Nissan Abonament Pro to miesięczna opłata w kwotach netto, dla indywidualnego – abonament skalkulowany w kwotach brutto. Przykładowe oferty dla wybranych modeli można znaleźć na stronie: https://www.nissan.pl/pojazdy/nissan-abonament.html.

Włączony do oferty miejski hatchback Micra dostępny jest w promocyjnej ofercie 812 zł netto / 999 zł brutto miesięcznie przy okresie wynajmu wynoszącym 24 miesiące i przebiegu 30 000 km na cały okres finansowania. Wpłata własna wynosi 0%, a przeglądy, naprawy (również blacharsko-lakiernicze), opony zimowe oraz pakiet ubezpieczenia klient otrzymuje w opłacie miesięcznej. W razie konieczności zatrzymania samochodu w serwisie, użytkownikowi przysługuje samochód zastępczy.

W czasie umowy klient ponosi jedynie koszty związane z codzienną eksploatacją pojazdu – tankowanie, uzupełnianie płynów, a po zakończonej umowie może zwrócić używany samochód lub wymienić go na nowy. (JB)