Nowy Renault Captur już w polskich salonach
Nowy Captur jest także dostępny w wersji dwupaliwowej benzyna–LPG
26.04.2024

Nowy Renault Captur już w polskich salonach

W Polsce można już zamawiać nowe Renault Captur. Od momentu wprowadzenia do sprzedaży w 2013 roku Captur został sprzedany w liczbie ponad 2 milionów egzemplarzy w 90 krajach całego świata. Rynkowemu debiutowi nowego Captura towarzyszy wprowadzenie do oferty unikalnej wersji esprit Alpine, której sportowy wygląd inspirowany marką Alpine dodatkowo podkreśla walory modelu.

 

Ceny nowego Captura zaczynają się od 85 500 zł w przypadku wersji evolution. Wersja techno jest dostępna w cenie od 94 300 zł, a wersja esprit Alpine jest oferowana w cenie od 123 800 zł. Ceny katalogowe w porównaniu po poprzedniej generacji Captura zostały zachowane na bardzo podobnym poziomie.

Nowy Captur jest także dostępny z cieszącym się dużym powodzeniem napędem E-Tech full hybrid o mocy 145 KM, wybieranym przez ponad 41% klientów. Wyróżnia się on wyjątkową oszczędnością pod względem poziomu emisji CO2, nieprzekraczającej 105 g/km, oraz zużycia paliwa wynoszącym zaledwie 4,6 l/100 km.

Ceny Captura z napędem E-Tech full hybrid zaczynają się od 120 800 zł w przypadku wersji techno, a wersja esprit Alpine jest oferowana w cenie od 131 800 zł.

Nowy Captur jest także dostępny w wersji dwupaliwowej benzyna–LPG. Jest to prawdziwie ekonomiczna i bardziej przyjazna dla środowiska alternatywa, pozwalająca obniżyć emisję CO₂ o około 10% w porównaniu z równoważnym silnikiem benzynowym i dysponująca zasięgiem do 1100 km dzięki dwóm zbiornikom. (ww)