BMW rozwija elektryczny trend
4-drzwiowym Gran Coupé wejdzie na rynek w 2021 roku
17.03.2021

BMW rozwija elektryczny trend

BMW Group podczas dorocznej, ogólnoświatowej konferencji zaprezentowało dwa nowe w pełni elektryczne modele: SUV-a BMW iX4 oraz długo wyczekiwanego klasy średniej premium i4. Oba modele wyróżnia zastosowanie najnowszych technologii oraz nieprzeciętny zasięg do 590 km (WLTP) i do 300 mil (EPA).


Pasjonaci bawarskiej marki wreszcie zobaczyli długo wyczekiwanego BMW serii i4. Prezentowane wcześniej podczas jazd testowych zdjęcia zamaskowanego modelu zdradzały niewiele szczegółów. Podczas dorocznej konferencji BMW Group po raz pierwszy w pełni zaprezentowano nowe BMW i4.

- Dzięki sportowemu wyglądowi, najlepszej w swojej klasie dynamice jazdy i zerowej emisji spalin i4 jest „prawdziwym” BMW. To sprawia, że serce marki BMW bije teraz w pełni elektrycznie - powiedział Pieter Nota, członek zarządu BMW AG.

BMW
BMW i4

BMW i4 jest w pełni elektrycznym, 4-drzwiowym Gran Coupé, które wejdzie na rynek w 2021 roku, w tym wersja M Performance. Linia modeli BMW i4 będzie dostępna w różnych wersjach obejmujących zasięg do 590 km (WLTP) i do 300 mil (EPA). Dzięki mocy silnika do 530 KM nowe BMW i4 może przyspieszyć od zera do 100 km / h w 4 sekundy.
Pełne szczegóły dotyczące modelu i4 bawarski producent opublikuje w najbliższych tygodniach.