Grupa Wielton po raz kolejny gra z WOŚP
Zwycięzca pierwszej licytacji Grupy Wielton będzie miał wyjątkową okazję spędzenia jednego dnia na wrześniowych targach
23.01.2024

Grupa Wielton po raz kolejny gra z WOŚP

W dniach 17-22 września br. w Hanowerze odbędzie się kolejna edycja najważniejszego wydarzenia branży transportowej w Europie – Międzynarodowe Targi IAA Transportation. Na tę okoliczność przygotowuje się także Wielton, który zaprezentuje w Niemczech swoje najnowsze rozwiązania. W tym roku z okazji 32. finału WOŚP Grupa Wielton przygotowała aż 2 aukcje. Zwycięzca pierwszej z nich będzie mógł spędzić dzień na targach IAA oraz spotkać się z Pawłem Szataniakiem CEO Grupy Wielton. Druga aukcja polega na licytacji zestawu gadżetów firmowych.

 

Tradycyjnie Grupa wspiera zbiórkę Fundacji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, której tegorocznym mottem jest „Tu wszystko gra OK!”. Celem akcji zwracającej uwagę na stan płuc po pandemii jest zakup urządzeń do diagnostyki, monitorowania i rehabilitacji dzieci oraz dorosłych zmagających się z chorobami płuc i przebywających na oddziałach pulmonologicznych. Aby zebrać jak najwięcej funduszy, w tym roku firma zaprasza do licytacji dwóch aukcji. Przedmiotem pierwszej z nich jest spędzenie jednego dnia na targach IAA Transportation oraz udział w spotkaniu z CEO Grupy Wielton. Zwycięzca drugiej licytacji otrzyma zestaw gadżetów firmowych.


Odbywające się co dwa lata wrześniowe targi IAA Transportation to najważniejsze wydarzenie na europejskim rynku transportowym. Prezentowane są nowe modele pojazdów oraz innowacyjne rozwiązania mające na celu poprawę efektywności transportu, lepszą ochronę środowiska i wzrost bezpieczeństwa w branży. Zakres wydarzenia obejmuje samochody ciężarowe, ciężarówki, autobusy i pojazdy specjalne, a także naczepy, przyczepy, kontenery i logistykę transportu. W ostatniej edycji akcji, która miała miejsce w 2022 swoje produkty oraz rozwiązania zaprezentowało ponad 1400 wystawców, z których dwie trzecie to międzynarodowe firmy z 41 krajów.

Zwycięzca pierwszej licytacji Grupy Wielton będzie miał wyjątkową okazję spędzenia jednego dnia na wrześniowych targach, aby podziwiać najbardziej ekscytujące i znaczące innowacje techniczne oraz koncepcje z dziedziny transportu użytkowego i logistyki. Swoimi odczuciami i wrażeniami będzie mógł się podzielić z CEO Grupy Wielton podczas wspólnego obiadu. W kolejnej aukcji do wylicytowania przeznaczono zestaw gadżetów firmowych Wielton, w którego skład wchodzą m.in.: model naczepy marki Wielton, plecak czy kubek.


Terminy realizacji przedmiotów aukcji zostaną indywidualnie ustalone ze zwycięzcami po ich zakończeniu i wpłacie wylicytowanej kwoty. (ww)