Wyróżnienie Piotra Pawlaka - szefa Ford Polska
Piotr Pawlak, prezes i dyrektor zarządzający Ford Polska
07.09.2021

Wyróżnienie Piotra Pawlaka - szefa Ford Polska

Piotr Pawlak, prezes i dyrektor zarządzający Ford Polska otrzymał nagrodę Automotive News Europe Rising Stars, w kategorii Sprzedaż. To prestiżowe wyróżnienie dla młodych wybitnych specjalistów (maksymalny wiek - do ukończenia 45 roku życia), którzy w branży motoryzacyjnej osiągnęli największe sukcesy i wykazują się umiejętnościami, wiedzą i ambicją.


Tegoroczna, jedenasta już edycja Automotive News Europe Rising Stars, jest wyjątkowa, bowiem przypada na skomplikowany pod wieloma względami czas pandemii.

Niemal wszyscy specjaliści branży motoryzacyjnej mieli bardzo trudne zadanie, by połączyć budowanie i podtrzymywanie relacji z klientami, dostawcami, partnerami biznesowymi oraz współpracownikami za pośrednictwem kanałów komunikacji elektronicznej, z możliwie jak największą elastycznością, aby móc również w tym czasie odnaleźć miejsce na życie osobiste. Kluczowa, w przypadku tej nagrody, jest umiejętność szybkiego dostosowywania się, ciągłego znajdowania innowacyjnych sposobów na pokonanie nieustannie pojawiających się wyzwań.

Piotr Pawlak z branżą motoryzacyjną związany jest od 2011 roku, zdobywając doświadczenie na różnych stanowiskach w dużych koncernach motoryzacyjnych w Belgii i Wielkiej Brytanii. (ms)