Ambasadorki w Arkanie
Anna Dereszowska, ambasadorka marki Renault
13.08.2021

Ambasadorki w Arkanie

Ambasadorki Renault, aktorka i wokalistka Anna Dereszowska oraz fotografka i wykładowczyni Warszawskiej Szkoły Filmowej Lidia Popiel, będą jeździły modelem Renault Arkana R.S. Line E-TECH 145 Hybryda.


Obydwie miały już okazję poznać przyjazne dla środowiska modele tej marki. Anna Dereszowska jeździła wcześniej hybrydą plug-in Renault Captur E-TECH, a Lidia Popiel w pełni elektrycznym Renault ZOE. Teraz obie przesiadają się do nowego Renault Arkana R.S. Line E-TECH Hybryda.

 

Renault Arkana
Renault Arkana oferuje przestronne wnętrze, identyczne jak w wersjach spalinowych dzięki zamontowaniu systemu hybrydowego pod tylnym zawieszeniem


- Na co dzień staram się dbać o środowisko i jest to dla mnie ważne również przy wyborze samochodu. Bardzo się cieszę, że Renault Arkana R.S. Line E-TECH, którym jeżdżę, jest bardziej przyjazne dla naszej planety dzięki hybrydowemu napędowi. Nowa Arkana to także bardzo praktyczne auto, idealne dla rodzin z dziećmi, co ma dla mnie obecnie kluczowe znaczenie – mówi Anna Dereszowska.

 

Renault Arkana
Lidia Popiel ambasadorka marki Renault


-Jestem bardzo zadowolona z przesiadki do nowej Arkany. Podoba mi się połączenie SUV-a ze sportową sylwetką. Dzięki dużej ilości miejsca w środku i wysokiemu prześwitowi mogę wygodnie przemieszczać się po mieście oraz podróżować w dłuższe trasy – powiedziała Lidia Popiel.

Nowe Renault Arkana dzięki napędowi hybrydowemu E-TECH 145 jest mniej energochłonne i bardziej przyjazne dla środowiska, a jednocześnie zapewnia maksymalną przyjemność z jazdy. Ten SUV coupe daje użytkownikom wszystkie korzyści płynące z napędu elektrycznego i nie wymaga podłączania samochodu do sieci elektrycznej. Napęd pozwala na poruszanie się nawet przez 80% czasu jazdy po mieście w trybie elektrycznym. Nowe Renault Arkana E-TECH 145 zużywa zaledwie 4,8 l/100 km i emituje tylko 112–117 g CO2/km. Usportowiona wersja R.S. Line Nowego Renault Arkana jest także standardowo wyposażona w dźwignię zmiany biegów by wire, tzw. e-shifter. Auto zapewnia również zwiększające poziom bezpieczeństwa i komfortu systemy wspomagania prowadzenia najnowszej generacji, takie jak EASY PILOT – asystent jazdy w korku i na autostradzie. (ms)