Elektryczna Dacia Spring – wynajem w najlepszej cenie
Do wypożyczalni E.Leclerc na terenie Francji trafiły pierwsze egzemplarze Dacii Spring
10.04.2021

Elektryczna Dacia Spring – wynajem w najlepszej cenie

Do sieci handlowej E. Leclerc trafiły pierwsze egzemplarze elektrycznej Dacii Spring. Samochody w formie wynajmu są dostępne dla klientów hipermarketu za 5 euro dziennie, bez względu na czas trwania użytkowania.


Cztery miesiące po podaniu do publicznej wiadomości informacji o nawiązaniu współpracy partnerskiej pomiędzy E.Leclerc i Grupą Renault, której celem jest promowanie samochodów elektrycznych, do sieci obejmującej 510 wypożyczalni E.Leclerc na terenie Francji trafiły pierwsze egzemplarze Dacii Spring.
Dzięki stawce wynajmu Dacii Spring, wynoszącej łącznie z ubezpieczeniem i przeglądami 5 euro dziennie bez względu na czas trwania wynajmu francuscy kierowcy zyskają możliwość korzystania z zalet elektromobilności za dotąd nieosiągalną, niską cenę. Wkrótce do punktów wynajmu trafią również elektryczne modele Zoe. Wysokość wynajmu Zoe dla klientów marketów E. Leclerc wyceniono na 6 euro za dzień.

W 100% elektryczne auta miejskie

W 2020 roku Renault ZOE było najlepiej sprzedającym się w Europie samochodem elektrycznym. Dzięki zasięgowi 395 km w cyklu WLTP ZOE jest wszechstronnym kompaktowym elektrycznym hatchbackiem, równie swobodnie radzącym sobie w codziennych dojazdach, jak i w dłuższych wyprawach. Pokładowy system ładowania umożliwia odzyskiwanie do 80 km zasięgu z większości przydrożnych sieci terminali w ciągu zaledwie 30 minut.

Renault
Grupa Renault ma na swoim koncie ponad 10 lat doświadczenia i prawie 350 000 sprzedanych egzemplarzy samochodów elektrycznych. Jest europejskim liderem w dziedzinie samochodów elektrycznych


Należąca do Grupy Renault marka Dacia angażuje się obecnie w rozwój elektromobilności, zgodnie ze swoją filozofią oferowania nowoczesnych samochodów spełniających wszystkie najważniejsze potrzeby. Dacia Spring Electric jest najtańszym obecnie na rynku miejskim samochodem elektrycznym. Auto o wyglądzie SUV-a dysponuje przestronnym wnętrzem, prostym i niezawodnym silnikiem elektrycznym i dającym poczucie pewności zasięgiem. Wszystko to sprawia, że jest praktycznym samochodem miejskim. Lekki i kompaktowy Spring Electric dysponuje zasięgiem 230 km w cyklu WLTP i 305 km w cyklu WLTP City (cykl homologacyjny obejmujący wyłącznie miejską część cyklu homologacji), co umożliwia swobodną jazdę miejską i podmiejską. (ww)