Akcja VW FS: pierwszy miesiąc dla modeli Cupra Leon oraz Formentor za 1 zł
Menedżerowie flot dzięki wcześniejszej możliwości przetestowania modelu Cupra Formentor zyskują pewność, że wybierają sprawdzone i odpowiednie dla firmy auta

Akcja VW FS: pierwszy miesiąc dla modeli Cupra Leon oraz Formentor za 1 zł

Wymiana samochodów we flocie to stały i systematyczny proces w każdej firmie. Na ogół nie przebiega on bez wyzwań – wymaga żmudnych prac przy wyborze aut. Przedsiębiorstwa poszukują pojazdów użytecznych, ekonomicznych oraz podkreślających wyglądem wizerunek ich  firmy. W tym względzie pomocną dłoń do menedżerów flot wyciąga Volkswagen Financial Services (VW FS) proponując im, na atrakcyjnych warunkach, auta gamy modelowej marki Cupra, takie jak np. Formentor czy Leon.

 

Akcja „CUPRA w Twojej Flocie" w istotny sposób pomaga kadrze zarządzającej firmową flotą. Przede wszystkim menedżerowie zyskują możliwość przetestowania aut tak, by – kierując się względami ekonomicznymi oraz wizerunkowymi - wybrać modele, które najlepiej sprawdzą się przy realizacji jej zadań. Ponadto, wykorzystując zalety programu oszczędzają czas, który z powodzeniem mogą przeznaczyć na usprawnienie pracy swojej firmy – wszak VW FS wykona za nich sporo „papierkowej” roboty.

Cupra
Kompaktowy crossover Cupra Formentor w atrakcyjnej specyfikacji: 1.5 TSI 150 KM 7-biegowa automatyczna DSG / Pakiet Comfort +/ Lakier Magnetic Tech.


Oto szczegóły akcji promocyjnej pod nazwą „CUPRA w Twojej Flocie – pierwsza rata za 1 PLN”.

Tylko za złotówkę

Przedsiębiorca, który w ramach oferty wynajmu średnioterminowego Volkswagen Financial Services wypróbuje model Formentor i następnie zamówi te pojazdy do swojego parku flotowego, po podpisaniu nowej umowy w formie leasingu lub wynajmu długoterminowego FSL (Full Service Leasing), na pierwszą miesięczną ratę wyda zaledwie złotówkę. Klienci, oprócz możliwości przetestowania modelu Formentor w ramach najmu średnioterminowego od VW FS, mogą także wziąć udział w akcji promocyjnej. W celu skorzystania z oferty należy zamówić flotę składającą się z modeli Cupra Formentor lub Leon.

 

Krok pierwszy – najem średnioterminowy

Oferta dotyczy średnich i dużych przedsiębiorców, którzy posiadają w swojej flocie minimum 15 pojazdów. Modelem, który można już teraz wynająć, jest Cupra Formentor. Przed podjęciem decyzji klient ma możliwość przetestowania tego modelu, dzięki czemu może się przekonać, czy jest to auto, które chciałby mieć w swojej flocie. „Jazda próbna” wynajmowanym modelem może trwać nawet do dwóch lat. W tym celu należy zawrzeć umowę najmu średnioterminowego z VWFS (okres minimalny to jeden miesiąc, natomiast z danych firmy wynika, że 68% klientów korzysta z opcji najmu na minimum trzy miesiące). W trakcie kontraktu, który w dowolnym momencie można skrócić, za wynajmowane pojazdy płaci się stałe miesięczne raty.

Krok drugi – najem długoterminowy

Po zakończeniu umowy najmu średnioterminowego istnieje możliwość zawarcia nowego kontraktu na finansowanie modeli Cupra Formentor lub Leon w formie leasingu bądź wynajmu długoterminowego FSL (Full Service Leasing). Dzięki temu rozwiązaniu przedsiębiorcy mogą powierzyć zarządzanie flotą specjalistom i z tego tytułu skorzystać z uproszczonych rozliczeń podatkowych, nie ponosząc odpowiedzialności za ryzyka związane z użytkowaniem aut, takich jak spadek wartości, wysokość kosztów eksploatacyjnych, ubezpieczenia itp.

Dostępny pakiet usług pozafinansowych jest czynnikiem stanowiącym o atrakcyjności leasingu full service, a finasowanie jest jedynie środkiem pozyskania pojazdów. W przypadku promocji „CUPRA w Twojej flocie” pierwsza miesięczna rata za samochód w ramach finansowania od VW FS wynosi zaledwie 1 zł. Przedsiębiorcy, którzy planują powiększenie swoich flot, dzięki wcześniejszej możliwości przetestowania modelu Cupra Formentor zyskują pewność, że wybierają sprawdzone i odpowiednie dla firmy auta.Akcja „CUPRA w Twojej Flocie” stwarza okazję dla przedsiębiorców do przeanalizowania na nowo korzyści płynących z wprowadzenia do parku flotowego wybranych modeli marki Cupra. Promocja Volkswagen Financial Services (VW FS) będzie trwać do 31 grudnia 2023 r.