Karta BP Plus Advertisement
VWFS: pakiet przeglądów serwisowych atrakcyjniejszy
Pakiety przeglądów serwisowych są dostępne online lub w salonie
27.07.2022

VWFS: pakiet przeglądów serwisowych atrakcyjniejszy

Od 25 lipca Volkswagen Financial Services (VWFS), lider rynku leasingu i CFM w Polsce, wprowadził dla klientów zmiany w ofercie pakietów przeglądów serwisowych. Wśród nich jest przedłużenie pakietu dla aut do 12 lat od daty produkcji, czyli dla samochodów z roczników 2010-2022. Kolejną jest wdrożenie opłat miesięcznych online.

 

W ramach oferty pakietu przeglądów Volkswagen Financial Services zapewnia wymianę materiałów eksploatacyjnych takich jak: świece zapłonowe, olej automatycznej skrzyni biegów wraz z filtrem oleju, olej sprzęgła, przekładni kątowej i silnikowy, filtr oleju, przeciwpyłkowy, paliwa i powietrza, podkładka korka miski olejowej, płyn hamulcowy, a także uzupełnienie AdBlue. Pakiety przeglądów serwisowych są dostępne online lub w salonie.

Co nowego w ofercie

Do tej pory klient, decydując się na pakiet oferowany przez VW FS online, opłacał usługę w całości za pomocą jednorazowej wpłaty. Obecnie pojawiła się możliwość zakupu przy rozłożeniu płatności na wygodne miesięczne raty.

Volkswagen Financial Services oferuje pakiety przeglądów na 24, 36 lub 48 miesięcy. Według danych VWFS kierowcy najczęściej decydują się na pakiety 24-miesięczne.

Ile to kosztuje

Możliwość zakupu w miesięcznych ratach sprawia, że usługa pakietów online stała się bardziej dostępna dla klientów. Przykładowo dla aut marki Volkswagen ID.3, ID,4 i ID.5 zamiast opłaty jednorazowej w wysokości 963 zł, zapłacimy tylko 45 zł miesięcznie (w ramach 24-miesięcznej umowy i zadeklarowanych 40 tys. km przebiegu). W przypadku modelu VW T-Roc (2019-2022) przez 2 lata będziemy płacić 110 zł miesięcznie (przy jednorazowym wydatku cena wyniesie 2399 zł). Z kolei decydując się na model ŠKODA Enyaq i biorąc pod uwagę wszystkie powyższe parametry, czeka nas opłata 60 zł miesięcznie (zamiast 1347 zł, bo tyle wynosi jednorazowy koszt). (ms)