VW FS: przegląd serwisowy taniej do 70 proc.
Pakiety można kupić online lub w salonie
24.11.2022

VW FS: przegląd serwisowy taniej do 70 proc.

Od 24 do 30 listopada br. w Volkswagen Financial Services (VW FS) trwa promocja cenowa na przeglądy serwisowe. Klient, który w tym czasie wykupi pakiet, otrzyma zniżkę nawet do 70 proc. Istnieje możliwość rozłożenia kosztów na płatności miesięczne.


Pakiety przeglądów serwisowych od Volkswagen Financial Services to wygodna i kompleksowa forma pomocy specjalistów. Obejmuje ona wszystkie obowiązkowe przeglądy okresowe wraz z materiałami eksploatacyjnymi i diagnostyką komputerową w ASO (autoryzowanych stacjach obsługi). Oferta dotyczy aut, które już wyjechały z salonu i mają mniej niż dwanaście lat.

Promocja cenowa oraz sama obsługa przeglądów serwisowych jest dostępna dla użytkowników aut marek: Volkswagen, Volkswagen Samochody Dostawcze, ŠKODA, SEAT (z roczników 2010 – 2022) i Audi (z roczników 2010 – 2021). Pakiety można kupić online lub w salonie.

Wystarczy, że dana osoba zarezerwuje dogodny dla niej termin wizyty w wybranej ASO, np. tej, która znajduje się najbliżej jego domu. Przegląd trwa około trzech godzin, podczas którego specjaliści weryfikują zakres działań, jakie są potrzebne do tego, by pojazd działał bez zarzutu. Po zakończonej naprawie klient otrzymuje informację, że może odebrać swój samochód. Wszystkie czynności zostają przeprowadzone bez dodatkowej opłaty. Każdy, kto wybierze to rozwiązanie, nie musi się martwić o ewentualny wzrost cen, zarówno usług serwisowych, jak i oryginalnych części.
Korzystający z pakietów przeglądów serwisowych dysponuje potwierdzoną historią auta, zawierającą spis wszystkich jego napraw. (ms)