„TSL. Business travel” - publikacja dla flotowców
29.03.2024

„TSL. Business travel” - publikacja dla flotowców

Ukazała się publikacja „TSL. Business travel”, będąca premierową edycją kampanii o tej nazwie. Zawiera ona materiały związane z aktualnymi problemami występującymi w firmach związanych z transportem, spedycją i logistyką oraz sposobami ich rozwiązywania.

 

Wiele praktycznych porad dotyczy prowadzenia flotowego biznesu. Jednym z tematów tego wydania są podróże służbowe. Omówiono m.in. kwestie ubezpieczeń w takich podróżach i wiele innych problemów z nimi związanych.

Przyszłość pojazdów autonomicznych i ich ewentualna rola w podróżach służbowych to temat kolejnej publikacji. Z kolei inna dotyczy wykorzystywania we flotach opon marek premium. Okazuje się, że mogą one być korzystne dla firmy nie tylko jako poprawiające bezpieczeństwo, ale przynoszące korzyści ekonomiczne.

W interesującej rozmowie z Dagmarą Trusewicz podjęto problematykę wyzwań z jakimi
mierzą się kierowcy ciężarówek oraz związanych z nimi przyszłych inicjatywach Fundacji Truckers Life.

W kolejnych publikacjach poruszono m.in. takie tematy, jak rola elektryfikacji flot w
zmniejszenia śladu węglowego, rozwój transportu intermodalnego czy innowacje procesów zachodzących w branży TSL w celu zadbania o środowisko.(MS)

Link do publikacji: TSL. Podróże służbowe Q1 2024 by Mediaplanet PL - Issuuhttps://issuu.com/mediaplanetpl/docs/1538_tsl._business_travel_-_marzec_2024