To już 10 lat „Eksperta Flotowego”
Jak przygotować się do transformacji jako firma oraz jak wyliczyć TCO dla aut elektrycznych?
28.04.2022

To już 10 lat „Eksperta Flotowego”

Program szkoleniowy „Ekspert Flotowy” organizowany przez Volkswagen Financial Services już od dziesięciu lat edukuje managerów flotowych. Każdego roku cieszy się dużym zainteresowaniem, a w tym roku porusza najważniejsze tematy flotowe: bezpieczeństwo na drodze, elektromobilność i narzędzia do diagnozy obszaru flot w firmie.

Ekspert flotowy - 10 edycja Advertisement

Volkswagen Financial Services bezpłatnie dzieli się wiedzą i doświadczeniem wspólnie z marką ŠKODA i Stowarzyszeniem Kierowników Flot Samochodowych. W tym roku, po przerwie związanej z COVID-19 wróci też do testów i egzaminu dla managerów flotowych. W sumie zaplanowane są trzy szkolenia oraz dwa testy i egzamin końcowy. Najlepsi fleet managerowie zostaną nagrodzeni tytułem „Eksperta Flotowego”. Cały program zakończy uroczysta gala finałowa w listopadzie.
Volkswagen Financial Services przekazuje dobre praktyki, rozwija kompetencje i opowiada o trendach rynkowych w tematach związanych z leasingiem i optymalizacją kosztów zarządzania firmową flotą.

Aby uczestniczyć w szkoleniach wymagana jest rejestracja na stronie www.ekspertflotowyekstra.pl

VWFS Store

Trzy szkolenia „Ekspert Flotowy”

1. 09.06.2022r. „Bezpieczeństwo na drodze”

• Forma stacjonarna i on-line.

Szkolenie z udzielania pierwszej pomocy obejmie pokaz akcji ratunkowej, instruktaż jak się zachować w niebezpiecznych sytuacjach oraz jakie są procedury bezpieczeństwa. Szkolenie odbędzie się w częściach praktycznej i teoretycznej na Torze Driveland k. Żyrardowa.

2. 20.09.2022r. „Elektromobilność”

• Forma stacjonarna w Warszawie i online
• Szkolenie obejmie tematy jak: trendy w Polsce i na świecie, jak przygotować się do transformacji jako firma oraz jak wyliczyć TCO dla aut elektrycznych?

Szkolenie poprowadzą Maciej Kaniewski, Partner - EOS Sp.j. oraz dr Daniel Trzaskowski, Dyrektor Sprzedaży Cyfrowej i Flotowej w Volkswagen Financial Services Polska.


3. 11.10.2022r. „Narzędzie do diagnozy obszaru flot „Spider” i budowania strategii flotowej”

• Forma stacjonarna w Warszawie i online

Szkolenie przygotuje fleet managera, jak zdefiniować obszary do rozwoju w swojej flocie oraz jak ułożyć odpowiednią strategię działania w kontekście poprawy tych obszarów.
Szkolenie poprowadzą dr Daniel Trzaskowski, Dyrektor Sprzedaży Cyfrowej i Flotowej w Volkswagen Financial Services Polska oraz Maciej Słysz, Fleet Manager EMEA

VWFS kontynuuje tradycję sprawdzania wiedzy uczestników szkoleń. Najlepsi z nich zostaną uhonorowani tytułem „Ekspert Flotowy 2022r.”