Renault z programem Pomoc Kolizja 24/7
Wsparcie dla użytkowników samochodów Renault, Dacia i Alpine
13.05.2021

Renault z programem Pomoc Kolizja 24/7

Renault Polska uruchomiło specjalny numer telefonu, dzięki któremu klient może otrzymać kompleksową pomoc w razie wypadku, kolizji czy uszkodzenia pojazdu. Wsparcie w ramach programu Pomoc Kolizja 24/7 obejmuje postępowanie w przypadku zdarzeń drogowych, załatwianie formalności, skierowanie do naprawy w ASO czy holowanie pojazdu.
Numer telefonu jest czynny przez całą dobę, siedem dni w tygodniu.


Wraz z początkiem maja uruchomione zostało wsparcie dla użytkowników samochodów Renault, Dacia i Alpine w ramach programu Pomoc Kolizja 24/7. W razie wypadku, kolizji, aktu wandalizmu na pojeździe czy szkody parkingowej klient może zadzwonić pod specjalny numer telefonu (22) 852 41 15 i uzyskać pomoc w postępowaniu w przypadku zdarzeń drogowych oraz przy załatwieniu formalności, a także zostać skierowany do naprawy w ASO.

W przypadku braku możliwości dalszej jazdy istnieje również możliwość zorganizowania holowania do Autoryzowanego Partnera Renault.

Ze wsparcia mogą skorzystać wszyscy użytkownicy pojazdów służbowych, prywatnych, w najmie, leasingu czy kredycie marek Renault, Dacia i Alpine. Program działa na terenie Rzeczypospolitej Polskiej. Naprawy są realizowane przez Autoryzowane Serwisy Renault/Dacia, które podpisały umowę na realizację usług programu Pomoc Kolizja 24h/7. (ww)