BP Advertisement
Stanisław Dojs nowym PR Managerem Hyundai Motor Poland
Stanisław Dojs, rzecznik prasowy marki Hyundai Motor Poland
07.11.2023

Stanisław Dojs nowym PR Managerem Hyundai Motor Poland

Stanisław Dojs dołączył do struktur Hyundai Motor Poland obejmując stanowisko PR managera i stając się rzecznikiem prasowym marki.


Stanisław Dojs będzie odpowiedzialny za komunikację marki Hyundai w Polsce, w tym za zarządzanie biurem prasowym, eventy i wspieranie działań marketingowych oraz SoMe. W najbliższym czasie zajmie się polskimi premierami prasowymi nowych modeli: elektrycznego IONIQ 5N oraz Hyunadaia SANTA FE.

Stanisław Dojs ma 19-letnie doświadczenie w branży PR. W latach 2012 - 2023 był PR managerem w Volvo Car Poland, pełniąc funkcję samodzielnego rzecznika prasowego oraz odpowiadając m.in. za relacje z mediami, eventy, content marketing i projekty specjalne. Był odpowiedzialny za medialne wprowadzanie na rynek kilkunastu modeli, żeglarskie projekty sposoringowe, eventy oraz wiele innych obszarów.

Wcześniej, w latach 2004-2012, Dojs pracował w dwóch agencjach PR: Multi Communications oraz Grayling Poland. Przez wiele lat był także zewnętrznym autorem wielu serwisów internetowych i pism motoryzacyjnych. (ms)