Piotr Wróbel nowym CCO Alphabet Polska
Piotr Wróbel, CCO Alphabet Polska
28.06.2023

Piotr Wróbel nowym CCO Alphabet Polska

Piotr Wróbel dołączył do zespołu Alphabet Polska, obejmując od czerwca br. nowoutworzone stanowisko Chief Commercial Officer’a (CCO). W jego ramach będzie on teraz odpowiedzialny za zarządzanie całym obszarem handlowym firmy.

 

Piotr Wróbel związany jest z branżą Car Fleet Management (CFM) od samego początku swojej kariery zawodowej. W tym czasie zdobywał doświadczenie w strukturach handlowych m.in. takich firm jak Hertz Lease, Daimler Fleet Management Polska czy FCA Poland. Przez ostatnich 8 lat był odpowiedzialny za sprzedaż w LeasePlan Polska na stanowiskach Head of Sales, a następnie Commercial Director. Z wykształcenia prawnik z dyplomem International MBA z Warsaw University of Technology.

Wysoka jakość, stabilna pozycja oraz doskonała renoma wśród klientów – to są właśnie te aspekty, na które moim zdaniem warto stawiać. I to niezależnie od tego czy wybieramy nowego partnera do dalszego rozwoju naszej ścieżki zawodowej, czy nowego partnera do obsługi naszych służbowych pojazdów – mówi Piotr Wróbel, CCO Alphabet Polska.

Piotr Wróbel zastąpił w roli szefa sprzedaży Michała Chudzika, który pełnił obowiązki dyrektora sprzedaży i marketingu Alphabet Polska od 2015. (ww)