Maciej Hochman nowym dyrektorem zarządzającym Mazda Motor Poland
Maciej Hochman, dyrektor zarządzający Mazda Motor Poland
30.11.2023

Maciej Hochman nowym dyrektorem zarządzającym Mazda Motor Poland

Maciej Hochman, dotychczasowy dyrektor finansowy i HR Mazda Motor Poland obejmie 1 grudnia 2023 r. stanowisko dyrektora zarządzającego Mazdy w Polsce.


Maciej Hochman jest związany z Mazdą Motor Poland od początku istnienia oficjalnego importerstwa, czyli od 2008 r. i przez cały czas pełnił rolę dyrektora finansowego. Wcześniej pracował w branżach finansowej i motoryzacyjnej na kierowniczych stanowiskach.

- Dołożę wszelkich starań, by moje doświadczenia zebrane przez ponad dwie dekady posłużyły do dalszego rozwoju i docelowego osiągnięcia przez Mazdę w naszym kraju statusu marki premium. Przed nami ekscytujący czas z nowymi modelami, które pozwolą nam stopniowo pozycjonować markę jeszcze wyżej, pozostawiając klientom wybór preferowanej opcji napędu w myśl strategii Multi-Solution – powiedział Maciej Hochman.

Łukasz Paździor, który dotychczas pełnił tę funkcję awansuje na pozycję dyrektora regionalnego SMG (Selected Markets Group) – Europy środkowej, wschodniej oraz Irlandii i Portugalii. (ww)