Karta BP Plus Advertisement
Jarosław Krzempek  dyrektorem generalnym Yokohama CEE z siedzibą w Warszawie
Jarosław Krzempek, dyrektor generalny Yokohama CEE Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie
12.07.2022

Jarosław Krzempek dyrektorem generalnym Yokohama CEE z siedzibą w Warszawie

Yokohama Europe GMBH powołała Jarosława Krzempka na stanowisko dyrektora generalnego Yokohama CEE Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie.


Jarosław Krzempek posiada ponad 20-letnie doświadczenie w branży oponiarskiej. Przez ostatnie 6 lat pracował na szczeblu zarządu jako CEO Grupy Prometeon w regionie Europy Wschodniej, a wcześniej jako CEO sieci Driver w Polsce.

Jarosław Krzempek i reszta zespołu zarządzającego Yokohamy będą ściśle współpracować, aby dalej rozwijać kanały sprzedaży produktów i pozyskiwać nowych klientów, w całym regionie.
W szczególności dotyczy to linii produktów Yokohama ADVAN i GEOLANDAR, które już teraz mają znaczącą pozycję w segmentach premium.

_____________________________________

Yokohama Rubber Co., Ltd. z siedzibą w Tokio, Japonia, została założona w 1917 roku. Obecnie firma sprzedaje opony w 120 krajach na całym świecie. Firma produkuje opony do samochodów osobowych, lekkich ciężarówek, samochodów dostawczych i autobusów, a także do zastosowań w górnictwie i budownictwie oraz opony sportowe.

Yokohama CEE z siedzibą w Warszawie wspiera sieć sprzedaży opon Yokohama w Polsce i na Ukrainie, a także, Mołdawii i Bułgarii. Oferuje opony do samochodów osobowych i lekkich ciężarówek oraz opony sportowe. Yokohama CEE odpowiada również za dystrybucję opon osobowych marki Alliance, która należy do koncernu Yokohama Rubber.