Jakub Jaczewski nowym szefem ds. Sprzedaży Flotowej  i Samochodów Używanych Mazda Motor Poland
Jakub Jaczewski
01.10.2021

Jakub Jaczewski nowym szefem ds. Sprzedaży Flotowej i Samochodów Używanych Mazda Motor Poland

Jakub Jaczewski dołącza od początku października do zespołu działu handlowego Mazda Motor Poland i obejmuje stanowisko Managera ds. Sprzedaży Flotowej i Samochodów Używanych.


W strukturach Mazda Motor Poland Jakub Jaczewski obejmuje stanowisko Managera ds. Sprzedaży Flotowej i Samochodów Używanych w zespole Działu Sprzedaży. Do jego zadań będzie należeć obsługa klientów biznesowych oraz ścisła współpraca z przedstawicielami działów sprzedaży flotowej oraz sprzedaży samochodów używanych w sieci dilerskiej.

- Moim celem jest umocnienie marki Mazda na rynku flotowym, rozwój programu samochodów używanych oraz wsparcie sieci dealerskiej w celu zapewnienia naszym klientom kompleksowej oferty – zapowiada Jakub Jaczewski.

Nowy szef ds. Sprzedaży Flotowej jest absolwentem Politechniki Warszawskiej na Wydziale Transportu. Od początku swojej kariery związany jest mocno z branżą motoryzacyjną. Swoją pracę zawodową rozpoczynał 15 lat temu w zespole sprzedaży firmy Carsed i zajmował się obsługą klientów flotowych. Następnie, w latach 2013 – 2016, realizował politykę flotową Hyundai Motor Poland, a potem od 2016 do 2018 roku był odpowiedzialny za obsługę klientów flotowych marki Opel w General Motors Poland.

Jakub Jaczewski jest żonaty i ma dwoje dzieci, a wolne chwile spędza na podróżowaniu z rodziną oraz poszerzaniu swoich zainteresowań w dziedzinie budownictwa. (ww)