Edyta Wasiluk została dyrektorem generalnym na Europę, a Łukasz Liss nowym dyrektorem CEE
Od lewej: Edyta Wasiluk (dyrektor generalna na Europę) i Łukasz Liss (dyrektor CEE)
22.01.2021

Edyta Wasiluk została dyrektorem generalnym na Europę, a Łukasz Liss nowym dyrektorem CEE

Firma CG Car-Garantie Versicherungs-AG (CarGarantie) poszerzyła zakres stanowisk kierowniczych w obszarze europejskiej sprzedaży. Edyta Wasiluk jest teraz odpowiedzialna za całą sprzedaż w Europie z wyjątkiem Niemiec. W Europie Centralnej i Wschodniej wspiera ją Łukasz Liss, który jako nowy dyrektor na Europę Środkowo-Wschodnią (CEE) otrzymuje większy zakres odpowiedzialności.

Edyta Wasiluk, która jako dyrektor generalna odpowiadała wcześniej za zarządzanie większością  działań sprzedażowych w Europie Zachodniej i Wschodniej, teraz na stanowisku dyrektora generalnego na Europę przejmie również całkowitą odpowiedzialność za Szwajcarię, Austrię i Danię. W związku z tym jest odpowiedzialna za wszystkie europejskie działania sprzedażowe CarGarantie z wyjątkiem Niemiec.

Z kolei Łukasz Liss dotychczas pracował jako kierownik sprzedaży na Polskę, a obecnie obejmuje stanowisko dyrektora CEE i będzie odpowiadał za sprzedaż na rynkach w Polsce, Bułgarii, Chorwacji, Rumunii, na Węgrzech i Słowacji, w Słowenii, Czechach i Danii.

Firma CarGarantie jest wiodącym specjalistą w zakresie gwarancji dla producentów i dilerów samochodowych w Europie. Firma CarGarantie jest jednym z wiodących specjalistów w zakresie programów gwarancyjnych i  lojalnościowych dla pojazdów nowych i używanych w Europie. CarGarantie działa na rynkach 21 krajów. Prowadzi obsługę ponad 40 producentów/importerów, jak również ponad 23 000 wyspecjalizowanych salonów samochodowych. (ww)