Limitowana, ekstremalna Dacia Duster
Nowy Duster dostępny jest z napędem na dwa i cztery koła
14.01.2022

Limitowana, ekstremalna Dacia Duster

Dacia wprowadza na rynek serię limitowaną Duster Extreme. Samochód wyróżnia się unikatowym designem i bogatym wyposażeniem. Podstawowy model zasilany jest fabryczną instalacją LPG.Nadwozie Dustera Extreme przyciąga uwagę ozdobnymi pomarańczowymi wstawkami na grillu, obudowach lusterek bocznych, relingach dachowych i klapie bagażnika. Nowa seria ma również 17” felgi aluminiowe w kolorze czarnym.

Dacia Duster

We wnętrzu Dustera Extreme wita pasażerów ze specjalną tapicerką z tkaniny łączonej ze skórą ekologiczną z pomarańczowymi przeszyciami. Pomarańczowe wstawki zastosowano także na nawiewach, środkowym podłokietniku, uchwytach drzwi i listwie ozdobnej przy środkowej konsoli.

Dacia Duster

Poza wyposażeniem typowym dla wersji Prestige (automatyczna klimatyzacja, Media Nav 8’’, podłokietnik centralny…), Duster Extreme został wyposażony również w kartę Keyless Entry, dwa gniazda USB przeznaczone dla pasażerów siedzących na tylnych miejscach oraz kamerę multiview.

Dacia Duster

Nowy Duster dostępny jest z napędem na dwa i cztery koła, sprawdza się w codziennych dojazdach zarówno na drodze, jak i na bezdrożach. Aby umożliwić w pełni bezstresową jazdę, zachowuje cechy auta prawdziwie terenowego, takie jak np: prześwit wynoszący 217 mm w wersji z napędem na 2 koła i 214 mm w wersji z napędem na 4 koła. W trakcie jazdy terenowej 8-calowy ekran wyświetla wiele praktycznych informacji dzięki zastosowaniu systemów takich jak np. miernik (inklinometr) bocznych przechyłów, miernik kąta przechyłów wzdłużnych, busoli: wysokościomierz zaś po zakończeniu jazdy po bezdrożach lub w górach monitor wyświetla historię z podsumowaniem pokonanej trasy.

Duster Extreme dostępny jest od 75 700 zł z silnikiem dwupaliwowym TCe 100 LPG. (ms)

CENA W POLSCE


ZESPÓŁ NAPĘDOWY

CENA

Seria limitowana

EXTREME

6-biegowa skrzynia mechaniczna

TCe 100 LPG

Benzyna / LPG

4x2

75 700 PLN brutto

TCe 130

Benzyna

4x2

80 800 PLN brutto

Automatyczna skrzynia biegów EDC

TCe 150

Benzyna

4x2

91 300 PLN brutto

6-biegowa skrzynia mechaniczna

TCe 150

Benzyna

4x4

91 300 PLN brutto

6-biegowa skrzynia mechaniczna

Blue dCi 115

Diesel

4x4

91 800 PLN brutto