Nowe Toyoty PROACE i PROACE CITY debiutują na polskim rynku
Auta z roku modelowego 2024 przeszły szereg modyfikacji
25.03.2024

Nowe Toyoty PROACE i PROACE CITY debiutują na polskim rynku

Na polskim rynku debiutują modele PROACE oraz PROACE CITY z roku modelowego 2024. Samochody zyskały nowy pas przedni, odświeżone wnętrza oraz nowe systemy i technologie. U dealerów marki w całym kraju można już zamawiać auta zarówno w wersji dostawczej van, jak i osobowej Verso.

 


Auta z rodziny PROACE to jedne z najchętniej wybieranych samochodów w Polsce. Żeby umocnić pozycję aut z gamy Toyota Professional na bardzo konkurencyjnym rynku oba auta z roku modelowego 2024 przeszły szereg modyfikacji.

Toyota PROACE CITY


Z zewnątrz uwagę zwraca nowy design przodu o nowoczesnym charakterze. Wnętrza wszystkich modeli również zyskały świeży, nowoczesny wygląd oraz zaawansowane technologie i wysokiej jakości, komfortowe wykończenia, a cała gama została wyposażona w nowoczesny zestaw systemów bezpieczeństwa czynnego i wsparcia kierowcy Toyota Safety Sense. Wszystkie auta objęte są gwarancją PRO na okres trzech lat lub do miliona kilometrów.

Toyota PROACE CITY (Foto: mat. prasowe)


Ceny modeli PROACE: CITY od 98 800 zł netto, CITY Verso od 134 100 zł brutto, PROACE od 134 500 zł netto, PROACE Verso od 186 700 zł brutto. (ms)