MAN TGX 18.510 we flocie Bury
17.11.2020

MAN TGX 18.510 we flocie Bury

Do floty transportowej firmy Bury w Lublinie trafiło 20 pojazdów ciężarowych MAN TGX 18.510 4x2 BLS nowej generacji.

Nowa generacja pojazdów ciężarowych MAN została zaprojektowana przede wszystkim z myślą o kierowcy i jego komforcie pracy jak również dając właścicielom firm transportowych idealne narzędzie pracy pozwalające na znaczące oszczędności i jeszcze niższe TCO.

- Przekazujemy 20 pojazdów MAN TGX nowej generacji, naszemu klientowi, wieloletniemu partnerowi biznesowemu i przyjacielowi. Gratuluję wyboru. Są to zarówno w Polsce jaki i w Europie jedne z pierwszych pojazdów nowej generacji. Bardzo się cieszę, że trafiają do firmy Bury, której znakiem charakterystycznym jest nowoczesny i niezawodny tabor i troska o komfort pracy kierowcy. Jestem przekonany, że pojazdy świetnie się sprawdzą w codziennej pracy na dalekich trasach, na jakich operuje firma - powiedział podczas przekazania Marc Martinez, prezes zarządu MAN Truck & Bus Polska.

Grupa Bury oraz firma MAN Truck & Bus Polska współpracują ze sobą od ponad 10 lat. We flocie lubelskiego przewoźnika znajduje się ponad 140 pojazdów ciężarowych MAN, w tym ok. 100 ciągników siodłowych. Firma specjalizuje się w transporcie warzyw i owoców z południa Europy, głównie z Hiszpanii, Grecji, Włoch, Portugalii, ale też ładunków z Francji, Anglii, Niemiec, Ukrainy i Rumunii.

Od roku 2011 firma jest partnerem serwisowym MAN Truck & Bus Polska, posiada stacje serwisowe w Lublinie oraz Radomiu. (ww)