Iveco na królewskiej paradzie
IVECO S-WAY holowały mobilne platformy aleją The Mall w Londynie
14.06.2022

Iveco na królewskiej paradzie

 

 

Trzy ciągniki siodłowe IVECO S‑WAY w trakcie parady holowały mobilne platformy. Dwa z tych pojazdów były wyposażone w silniki zasilane sprężonym gazem ziemnym (CNG), przyczyniając się do wzmocnienia akcentu zrównoważonego rozwoju w trakcie parady.

 

 

Parada z okazji Platynowego Jubileuszu obejmowała międzynarodowe pokazy sztuki ulicznej z elementami teatralnymi, muzycznymi, cyrkowymi, karnawałowymi i kostiumowymi. Wydarzenie zorganizowano na cześć królowej Elżbiety II, w podziękowaniu za Jej szacunek dla przyrody oraz pracę na rzecz Brytyjskiej Wspólnoty Narodów.

IVECO
IVECO S‑WAY Natural Gas

- KB Event jest liderem w stosowaniu zrównoważonych rozwiązań na paradach i wydarzeniach. Obecnie wiele kontraktów realizujemy z wykorzystaniem biopaliw opartych na uwodornionych olejach roślinnych (HVO), z wykluczeniem oleju palmowego. Stale badamy także nowe alternatywy, które pojawiają się na rynku. Pojazdy IVECO S‑WAY w znaczącym stopniu pomogły nam w zorganizowaniu parady z okazji Platynowego Jubileuszu w sposób przyjazny dla środowiska - powiedział Richard Burnett, dyrektor zarządzający KB Events.

IVECO
IVECO S‑WAY Natural Gas

Pojazdy IVECO S‑WAY Natural Gas (z napędem na skroplony lub sprężony gaz ziemny) są liderem technologii alternatywnych paliw w segmencie pojazdów ciężkich. To sprawdzona i gotowa do wdrożenia metoda znacznego obniżenia emisji we flotach dzięki stosowaniu sprężonego lub skroplonego biometanu. Paliwo to jest przyjazne dla środowiska nie tylko dlatego, że pozwala ograniczyć bilans emisji CO2 nawet o 95%, ale także z uwagi na fakt, że napędzane nim pojazdy emitują do 50% mniej hałasu w porównaniu z ich odpowiednikami zużywającymi olej napędowy, oferując kierowcy znakomite wrażenia z jazdy. (ms)