NowoczesnaFlota wita i zaprasza
20.11.2020

NowoczesnaFlota wita i zaprasza

Macie Państwo przed sobą NowoczesnąFlotę, portal stworzony przez grupę dziennikarzy i współpracowników od wielu lat zajmujących się szeroko pojętą tematyką flotową, znających wszelkie tajniki zarządzania tą branżą.
Tę wiedzę oraz doświadczenie chcemy teraz szybko, wyczerpująco i rzetelnie przekazywać tak, by nasz portal stał się stałym źródłem pomocnych w codziennej pracy menedżerów flot informacji.

Rozpoczynamy naszą działalność w trudnych czasach. Pandemia COVID-19 drastycznie zmieniła nasze otoczenie. Jesteśmy świadkami dramatycznych skutków obostrzeń i lockdownu.

Pesymistyczne prognozy nie pozostają bez wpływu na płynność finansową firm, dlatego wiele z nich ogranicza swoją działalność, a nawet znika z rynku. Z kolei te firmy i przedsiębiorcy, którym udaje się wiązać koniec z końcem, już nie wiedzą, kiedy koniunktura w ich branży powróci.

Dotyczy to także branży flotowej.

Jest jednak światełko w tunelu. Pojawiają się nowe trendy, powstają nowe inicjatywy. Obieg informacji jeszcze szybciej przenosi się do Internetu. Wiadomości, konferencje i szkolenia w trybie online stały się codziennością, są dostępne i oczekiwane we wszystkich możliwych formach wirtualnych prezentacji. Zainteresowanie tego typu możliwościami pozyskiwania informacji to już nie tylko chęć zachowania środków ostrożności związanych z koronawirusem, ale trend rozwojowy.

W takich okolicznościach pojawia się na wirtualnej platformie NowoczesnaFlota – z szybką informacją, fachową ekspertyzą, ciekawą prezentacją nowości rynkowych. Chcemy codziennie docierać do kadry menedżerskiej, odpowiedzialnej w firmie za zarządzanie flotami samochodowymi, oraz producentów, importerów i dostawców produktów i usług na rynku motoryzacyjnym.

Dogłębnie zbadamy i zaprezentujemy kwestie finansowania i ubezpieczenia floty, innowacyjnych rozwiązań w zakresie ekomobilności i nowych technologii, które są niezbędne w szeroko pojętej branży flotowej. Oczywiście na bieżąco będziemy prezentować i testować najnowsze modele samochodów ze szczególnym uwzględnieniem tych, które najlepiej spełniają wysokie wymagania stawiane współczesnym flotom.

Szczególną uwagę poświęcimy wszelkim innowacjom oraz najnowszym rozwiązaniom, mogącym mieć zastosowanie w branży, naszą dewizą bowiem jest być zawsze o krok do przodu.