Webfleet z tytułem Europejskiej Firmy Telematycznej Roku 2022
Frost & Sullivan co roku przyznaje nagrodę Company of the Year Award firmom, które są liderami innowacji i rozwoju w swoich branżach
18.01.2023

Webfleet z tytułem Europejskiej Firmy Telematycznej Roku 2022

Międzynarodowy zespół ekspertów Frost & Sullivan po raz drugi z rzędu wyróżnił Webfleet nagrodą 2022 European Commercial Fleet Telematics Company of the Year Award (Europejska Firma Telematyczna Roku 2022). Nagrodę przyznano za tworzenie innowacyjnych rozwiązań dla flot. Szczególnie doceniono zaawansowane rozwiązania firmy przeznaczone dla pojazdów elektrycznych, a także nowe rozwiązania w zakresie aplikacji, które wspierają zawodowych kierowców.


W tym roku firma znacząco rozbudowała swoje portfolio rozwiązań dla EV, aby aktywniej wspierać przedsiębiorstwa na drodze do elektryfikacji flot. Rozwiązanie Webfleet do zarządzania flotą pojazdów elektrycznych zostało zaprojektowane tak, aby pomóc przedsiębiorstwom na każdym etapie procesu elektryfikacji, począwszy od planowania transformacji i wprowadzenia pojazdów elektrycznych, poprzez monitorowanie ich użytkowania, zarządzanie ładowaniem, obniżanie kosztów eksploatacji i wszystkie inne narzędzia, niezbędne do uzyskania maksymalnych korzyści z przejścia na pojazdy elektryczne.

W ubiegłym roku Webfleet wprowadził na rynek aplikację Work App, która umożliwia kierowcom zawodowym efektywniejszą pracę przy użyciu urządzenia mobilnego z systemem Android. Zarządzający flotą i ich kierowcy mają dostęp do szerokiej gamy funkcji zarządzania personelem bez konieczności posiadania dodatkowego urządzenia. Firma zaprezentowała również swój najnowszy kompaktowy Terminal Kierowcy, PRO M, który jest w pełni zintegrowany z platformą zarządzania zleceniami Webfleet, zapewniając kompletne rozwiązanie dla wszystkich flot, zwłaszcza tych realizujących działania takie jak dostawy, utrzymanie, instalacje i naprawy.

Frost & Sullivan co roku przyznaje nagrodę Company of the Year Award firmom, które są liderami innowacji i rozwoju w swoich branżach. Nagroda jest najwyższym wyróżnieniem i stanowi wyraz uznania dla uczestnika rynku, który jest przykładem wizjonerskiej innowacyjności, wiodącej na rynku wydajności i niezrównanej obsługi klienta. (ww)