Webfleet Solutions wyróżniony tytułem Europejskiej Firmy Telematycznej Roku 2021
Szczególną uwagę zwrócono na najnowsze zaawansowane rozwiązania firmy w ramach platformy telematycznej WEBFLEET
03.11.2021

Webfleet Solutions wyróżniony tytułem Europejskiej Firmy Telematycznej Roku 2021

Webfleet Solutions został nagrodzony za silną pozycję lidera w branży zarządzania flotą, której przykładem są innowacyjne rozwiązania firmy dla flot, przyczyniające się do zrównoważonej i bezpiecznej przyszłości mobilności.


W oparciu o swoją ostatnią analizę rynku telematyki flotowej, firma Frost & Sullivan wyróżniła Webfleet Solutions – spółkę Bridgestone, nagrodą 2021 European Fleet Telematics Company of the Year (Europejska Firma Telematyczna Roku 2021).

Panel ekspertów opracowujących raport wyraził uznanie dla Webfleet Solutions za jej silną pozycję lidera oraz innowacyjne produkty, rozwiązania i usługi, które stale wychodzą naprzeciw zmieniającym się potrzebom klientów. Szczególną uwagę zwrócono na najnowsze zaawansowane rozwiązania firmy w ramach platformy telematycznej WEBFLEET: WEBFLEET Video, w pełni zintegrowane rozwiązanie telematyczne wideo oraz WEBFLEET Electric Vehicle Solutions, które wspiera proces elektryfikacji flot.

Szczególne wyróżnienie zostało przyznane firmie Webfleet Solutions za jej zaangażowanie w ciągłą poprawę stanu środowiska poprzez zrównoważone działania i zmniejszanie śladu węglowego. Dzięki współpracy z organizacją non-profit Justdiggit, firma umożliwia również swoim klientom przyłączenie się do swojej zielonej misji poprzez platformę Green Your Fleet.

- Wyróżniamy Webfleet Solutions za doskonałość w rozwoju, innowacyjność i przywództwo. Synergia powstała po połączeniu z Bridgestone uczyniła firmę niepowstrzymaną siłą na rynku rozwiązań do zarządzania flotą w Europie- powiedział analityk Frost & Sullivan Krishna Chaithanya B, Program Manager Connected Fleet.

Frost & Sullivan co roku przyznaje tę nagrodę firmie, która wykazała się wybitnymi osiągnięciami i najlepszymi wynikami w takich obszarach jak przywództwo, innowacje technologiczne, obsługa klienta i strategiczny rozwój produktu. Nagroda zwraca uwagę na wschodzących graczy rynkowych i docenia ich najlepsze praktyki