Udogodnienia dla szefów flot
Aplikacja obsługuje ponad 40 000 użytkowników z ponad 200 firm
02.05.2024

Udogodnienia dla szefów flot

Menedżerowie flot zyskają jeszcze więcej udogodnień w zarządzaniu zielonymi flotami, dzięki startującemu właśnie projektowi Elocity i Mooveno.

 


Mooveno to aplikacja skupiająca w jednym miejscu najważniejsze usługi mobilne dla kierowców: profesjonalne myjnie ręczne, monitoring stanu floty, mapę stacji ładowania samochodów elektrycznych oraz e-portfel opłat za autostrady i parkingi. Aplikacja powstała w 2016 roku i dziś obsługuje ponad 40 000 użytkowników z ponad 200 firm.

Zakres współpracy obu partnerów obejmuje dwa główne obszary. Pierwszym z nich jest udostępnienie użytkownikom aplikacji Mooveno stacji ładowania zarządzanych przez system Elocity, co znacznie zwiększy komfort podróży bez konieczności instalowania dodatkowego oprogramowania.
Drugi obszar, w którym Elocity będzie wspierać Mooveno, to rozwiązania dla rozwijających się flot elektrycznych. W ofercie partnerów znajdzie się m.in. kompleksowa usługa w zakresie ładowania elektryków w domach pracowników.
Elocity w swojej ofercie posiada autorskie rozwiązania dla flot, które poszukują kompleksowych rozwiązań z zakresu infrastruktury ładowania. W 2023 roku firma wdrożyła innowacyjną usługę agenta rozliczeniowego, która minimalizuje administrację związaną z dokonywaniem zwrotów dla pracowników z tytułu służbowych ładowań na przydomowych stacjach. Teraz ze wszystkich tych rozwiązań będą mogli korzystać również klienci Mooveno. (ms)