Spokojnego nowego Iveco
Opel Frontera z napędem w pełni elektrycznym
W najbliższych tygodniach marka pokaże pierwsze zdjęcia nowego Opla Frontera
24.01.2024

Opel Frontera z napędem w pełni elektrycznym

Opel ogłosił powrót w 2024 roku nazwy Frontera. Nazwa ta powróci do zupełnie nowego modelu SUV-a. Frontera z nowym logo Opel Blitz zostanie zaprezentowana jako pojazd z napędem w pełni elektrycznym.Wprowadzenie na rynek wariantu elektrycznego nowego Opla Frontera wraz z premierą w pełni elektrycznej wersji nowej generacji Grandlanda, również zaplanowaną na ten rok, to ważne kamienie milowe w procesie transformacji marki z Rüsselsheim w markę w pełni elektryczną. Marka Opel będzie wówczas oferować co najmniej jeden model z napędem elektrycznym w każdej swojej linii modelowej.

Szeroka gama elektrycznych modeli Opla już dziś obejmuje czterokołowca Rocks Electric, Corsę Electric, Mokkę Electric, Astrę Electric i Astrę Sports Tourer Electric, a także nowe vany osobowe Combo Electric i Zafirę Electric. Ponadto już teraz dostępne są wersje elektryczne całej gamy samochodów dostawczych – w tym nowy Combo Electric, nowy Vivaro Electric oraz nowy Movano Electric.

W najbliższych tygodniach marka pokaże pierwsze zdjęcia nowego Opla Frontera oraz przekaże więcej szczegółowych informacji na temat tego nowego model. (ww)