BP Advertisement
Urban Mobility Flow Summit - łączenie sektora prywatnego z publicznym
10.11.2023

Urban Mobility Flow Summit - łączenie sektora prywatnego z publicznym

Gdańsk będzie gospodarzem pierwszej w historii konferencji Urban Mobility Flow Summit. To unikalna platforma łącząca ofertę sektora prywatnego z potrzebami sektora publicznego w obszarze mobilności miejskiej. Wydarzenie, które odbędzie się 22 listopada 2023 r. ma na celu wywołanie i przyspieszenie rzeczywistych zmian w sposobach w jakich poruszamy się po naszych miastach.W miarę zmagania się miast z wyzwaniami dynamicznie postępującej urbanizacji, potrzeba stosowania innowacyjnych, skalowalnych i zrównoważonych rozwiązań w zakresie mobilności miejskiej nigdy przedtem nie była większa. Urban Mobility Flow ma na celu wspieranie współpracy poszukującej innowacyjnych rozwiązań skierowanych na bardziej zrównoważoną i efektywną przyszłość różnorodnych form transportu miejskiego.

Najważniejszymi zagadnieniami konferencji będzie finansowanie zielonej mobilności dla sektora publicznego i prywatnego (w tym analiza modeli finansowych, wspierających wdrażanie zielonych technologii w mobilności miejskiej). Ponadto omówione będą zagadnienia mobilności współdzielonej i HUB-ów mobilności oraz rola współdzielonej mobilności w zmniejszaniu kongestii ruchu i poprawie efektywności transportu w miastach. Eksperci przedstawią również inteligentne rozwiązania w zakresie mobilności miejskiej. Zostanie zaprezentowany przegląd najnowszych osiągnięć technologicznych, które kształtują przyszłość mobilności miejskiej. Kolejnym zagadnieniem będzie niskoemisyjna logistyka miejska - w tym strategie i technologie, które pomagają miastom wprowadzać niskoemisyjne rozwiązania logistyczne, na przykład w ścisłych centrach miast.

Dlaczego warto uczestniczyć?

• Panele tematyczne: cztery panele dyskusyjne połączone z prelekcjami ekspertów.
• Możliwości nawiązania kontaktów: możliwość poznania profesjonalistów z branży podczas specjalnego wieczornego spotkania networkingowego.
• Innowacyjne technologie: najnowsze rozwiązania, które mają na celu zdefiniować na nowo mobilność miejską.

W celu uzyskania szczegółowych informacji i rejestracji na wydarzenie zapraszamy na stronę: www.urbanmobilityflow.pl