Wiedzy nigdy za wiele – rusza 12. edycja szkoleń dla menedżerów flot
Volkswagen Financial Services zaprasza do rejestracji
28.05.2024

Wiedzy nigdy za wiele – rusza 12. edycja szkoleń dla menedżerów flot

Rusza 12. edycja szkoleń dla menedżerów flot Ekspert Flotowy. To bezpłatny cykl szkoleń szefów flot, którego organizatorem jest Volkswagen Financial Services (VW FS). Tegoroczna, już 12. edycja, odbędzie się 4 czerwca i 10 września pod hasłem „Nowe wyzwania, nowe rozwiązania”. Zapisy na pierwszy dzień szkoleń już ruszyły.

 


Organizowane przez VW FS bezpłatne szkolenia w ramach Eksperta Flotowego to ceniona przez osoby zarządzające firmowymi parkami samochodów okazja zarówno do nauki, jak i branżowych spotkań. Od wielu lat menedżerowie flot chwalą te warsztaty przede wszystkim za dopasowanie do aktualnych wyzwań, przed jakimi stają w swojej pracy i za wysoki poziom merytoryczny. W tegorocznym programie znajdą się prezentacje eksperckie i studia przypadku, które pozwolą zgłębić tematy takie jak optymalizacja kosztów floty, elektryfikacja oraz polityka bezpieczeństwa floty.

„Nowe wyzwania, nowe rozwiązania”

Hasłem przewodnim tej edycji jest „Nowe wyzwania, nowe rozwiązania”. Ma ona dostarczyć menedżerom flot niezbędnej wiedzy do skutecznego zarządzania firmowymi parkami samochodowymi. Cenne źródło praktycznych wskazówek stanowić będzie studium sprawdzonych strategii optymalizacji kosztów floty. Ponadto zaplanowano wykład na temat czynników wpływających na wartość rezydualną samochodu, podczas którego eksperci objaśnią przy okazji, jak ją zmaksymalizować.

Jako że w Polsce to głównie w firmowych flotach rozwija się elektromobilność, w ramach Eksperta Flotowego poruszony zostanie temat elektryfikacji. Menedżerowie dowiedzą się m.in., jak rozliczyć koszty ładowania służbowego samochodu elektrycznego w miejscu zamieszkania pracownika.
Ważną częścią szkoleń będzie tematyka związana z bezpieczeństwem. Uczestnicy otrzymają wskazówki co do tego, jak stworzyć politykę bezpieczeństwa floty. Dodatkowo, marka Audi zaprezentuje swoje najnowsze technologie bezpieczeństwa i wyjaśni ich wpływ na jazdę.

CUPRA – kolejny rok partnerstwa

Uczestnicy będą mieli także okazję sprawdzić, w jaki sposób samochody CUPRA mogą wspierać osiąganie celów biznesowych. CUPRA – najmłodsza i najszybciej rozwijająca się marka samochodów w Europie – już kolejny raz została partnerem strategicznym wydarzenia. Auta dzięki swojemu charakterowi i drapieżnemu designowi zwracają uwagę na drogach oraz trafiają w gusta użytkowników flot, szczególnie wśród kadry menedżerskiej i w segmencie „User – chooser".

Można się już zarejestrować

Volkswagen Financial Services zaprasza do rejestracji na pierwszy dzień bezpłatnych szkoleń z cyklu Ekspert Flotowy, który odbędzie się 4 czerwca. W wydarzeniu można wziąć udział stacjonarnie w Warszawie – w Elektrowni Powiśle – lub online. Formularz rejestracyjny oraz więcej informacji o wydarzeniu znajduje się na stronie ekspertflotowy.vwfs.pl.
Zapisy na 2. dzień szkoleń zostaną uruchomione w lipcu.

W ramach Eksperta Flotowego fleet managerowie mogą poszerzyć swoje kompetencje, wziąć udział w inspirujących rozmowach i spotkać się z ekspertami z całej branży. To także, a może przede wszystkim, unikalna okazja do wymiany praktycznych doświadczeń. (ms)