Ubezpiecz się w LINK4 i zdobywaj nagrody z kartą Orlen VITAY!
Za każdą złotówkę wydaną na ubezpieczenie LINK4 – kupione za pośrednictwem strony www.orlen-ubezpieczenia.pl – właściciel konta VITAY otrzyma w tym programie aż pięć punktów!
Advertisement
04.09.2021

Ubezpiecz się w LINK4 i zdobywaj nagrody z kartą Orlen VITAY!

Kto z nas nie lubi otrzymywać dodatkowych bonusów za sam fakt, że wybieramy daną markę i jesteśmy wobec niej lojalni? Teraz miliony kierowców zyskują podwójnie. ORLEN Usługi Finansowe wspólnie z LINK4 przygotowały niezwykle atrakcyjną ofertę dla kierowców posiadających kartę programu lojalnościowego VITAY.

 

Jak zyskać podwójnie?

To bardzo proste. Tankujesz na stacjach Orlen i masz kartę VITAY? Szukasz najlepszego dla siebie ubezpieczenia? Korzystaj dwa razy! Za każdą złotówkę wydaną na ubezpieczenie LINK4 – kupione za pośrednictwem strony www.orlen-ubezpieczenia.pl – właściciel konta VITAY otrzyma w tym programie aż pięć punktów! W punktowanej ofercie dostępne są polisy komunikacyjne OC, Auto Casco, NNW i Smart Casco, a także ubezpieczenia mieszkania i podróży.

Z myślą o kierowcach

Jednym z najbardziej popularnych programów lojalnościowych w Polsce jest Orlen VITAY, gdzie można zbierać punkty, tankując paliwo lub robiąc zakupy na stacji, a potem wymieniać je na atrakcyjne nagrody lub zniżki.

Teraz punkty te zdobywamy, również kupując ubezpieczenia LINK4 za pośrednictwem Orlen Usługi Finansowe. Proces jest wyjątkowo prosty. Wystarczy zapoznać się z ofertą ubezpieczeń na stronach programu VITAY i podczas kupowania polisy podać numer karty lojalnościowej. Po opłaceniu polisy zostaną nam naliczone dodatkowe punkty. A potem czas na wybór wymarzonej nagrody: wyposażenia domu, sportowej, dla dzieci, AGD i RTV, kuponów zniżkowych do sklepów i wielu innych. Z tej atrakcyjnej oferty łączonej skorzystał już pan Andrzej z Poznania.

Na Orlenie tankuję od dłuższego czasu. Mają szybką obsługę dzięki mobilnym kasjerom, więc nie tracę czasu w kolejkach. Można u nich smacznie zjeść, no i to nasza polska marka, a to dla mnie ważne. Kiedyś założyłem kartę lojalnościową VITAY, zbieram punkty przy każdym tankowaniu, a później rodzina wybiera ciekawe nagrody. Ostatnio dowiedziałem się, że to nie koniec korzyści z tankowania na Orlenie. Okazało się z moich wyliczeń, że pakiet OC/AC w LINK4 jest najbogatszy i daje najwięcej korzyści, a dodatkowo jako posiadacz karty lojalnościowej VITAY mogę zyskać dodatkowe punkty na nagrody.

Liczy się bezpieczeństwo

Sprzedaż produktów ubezpieczeniowych LINK4 przez ORLEN Usługi Finansowe jest kolejnym dobrym przykładem współpracy polskich firm działających w różnych obszarach biznesowych – mówi Marek Baran, dyrektor ds. Komunikacji Korporacyjnej w LINK4. - Mamy dobry produkt, z którym chcemy dotrzeć do jak największej grupy odbiorców. Szczególnie w czasach niepewności ważne jest, by po drugiej stronie mieć solidnego partnera. Ubezpieczenia komunikacyjne LINK4 zostały docenione przez niezależnych ekspertów, wygrywając w prestiżowym rankingu „Rzeczpospolitej” na najlepszy pakiet OC, Assistance i NNW na 2021 rok. Zdobyliśmy też Złoty Laur Klienta – co dla nas jest szczególnie cenne.

Kierowca, chcąc skorzystać z łączonej oferty ORLEN i LINK4, może wybrać najwygodniejszy dla siebie sposób: sprzed ekranu komputera, telefonu komórkowego lub dzięki infolinii. Musi tylko pamiętać o podaniu numeru karty VITAY. Warto zapisać do ulubionych zasobów zarówno adres orlen-ubezpieczenia.pl, jak i numer infolinii (22) 444 44 55. Co dalej? Korzystać, bo cenne bonusy czekają, a połączenie zakupów paliwowych z atrakcyjnym ubezpieczeniem to oszczędność pieniędzy i czasu. (Artykuł sponsorowany)