Leasing fabryczny Wielton
Toyoty PROACE Verso: udany kamper
Toyota PROACE Verso z zabudową Kamper Tanuki
31.03.2023

Toyoty PROACE Verso: udany kamper

Toyota PROACE Verso została wzbogacona o nową zabudowę Kamper Tanuki. Tę wersję można rozpoznać po białej perłowej okleinie Tanuki w górnej części auta, ozdobionej emblematami na drzwiach i klapie bagażnika.


Samochód został wyposażony w dach sypialny z podnoszonym dwuosobowym łóżkiem i funkcją Panorama View oraz w dodatkowe miejsce do spania wewnątrz samochodu, z wysuwaną platformą na bagaże. Dwuosobowe łóżko we wnętrzu auta ma powierzchnię 210 x 135 cm i jest montowane na szynach zamiast trzeciego rzędu siedzeń. Po konwersji w aucie mogą spać nawet 4 osoby dorosłe.

Toyota
Toyota PROACE Verso z zabudową Kamper Tanuki


Wysuwana platforma na bagaże zawiera schowek oraz mieści dwa rozkładane krzesła kempingowe. Funkcjonalność wnętrza kampera można zwiększyć dzięki obrotowym przednim fotelom, dostępnym z elektrycznym hamulcem ręcznym. Komfortową temperaturę w aucie zapewnia ogrzewanie postojowe Webasto AirTop 2 kW, sterowane panelem Multicontrol przy kierownicy oraz za pomocą aplikacji w telefonie Webasto ThermoConnect.

Specjalnie dobrane akcesoria

Jeszcze większe możliwości komfortowego podróżowania z dala od cywilizacji umożliwia oferta specjalnie dobranych opcjonalnych akcesoriów. Na ich liście znajduje się elastyczny panel solarny 150 W oraz dwie szyny AirLine mocowane na dachu sypialnym, belki poprzeczne do szyn AirLine, stacja zasilania EcoFlow River 2 PRO, bagażnik na 2-4 rowery Fiamma Carry Bike, montowany na tylnej klapie samochodu, oraz markiza Fiamma F45S rozwijana przy pomocy korbki, tworząca zadaszenie wzdłuż boku auta.

Toyota
Toyota PROACE Verso z zabudową Kamper Tanuki

Polski projekt z gwarancją Toyoty

Zabudowa Kamper Tanuki została zaprojektowana w Polsce, we współpracy Toyoty z firmami AE Conversions i Escape Vans. Zabudowa zostaje ujęta na fakturze w cenie samochodu, jest objęta gwarancją PRO na 3 lata lub milion kilometrów oraz wybranym przez klienta finansowaniem auta. Samochód odebrany z salonu Toyoty jest już gotowy do drogi, z zamontowaną zabudową i akcesoriami. (ms)