Samar: wybierzesz auto nie wychodząc z domu
Lista galerii CarShow360 liczy ponad 1000 dynamicznych prezentacji samochodów pochodzących z bieżącej oraz historycznej oferty 56 marek
14.11.2022

Samar: wybierzesz auto nie wychodząc z domu

IBRM Samar nie ustaje w poszukiwaniu nowoczesnych rozwiązań pomocnych w wyborze oczekiwanego auta. Insyut uruchomił właśnie nowy serwis Car Show360.net w całości skoncentrowany na prezentacji wizualnej aut.


Prezentacje 360 znane są już z autokatalogu CarShow360 to ich nowa odmiana prezentowana w nowym środowisku, bez dodatkowych materiałów, bez oferty, a także, a może przede wszystkim bez reklam. Szef Samaru Wojcziech Drzewiecki podkreśla właśnie to ostatnie sformułowanie, gdyż jedynym „zarobkiem" firmy na tym etapie jest satysfakcja.

CarShow360 to unikalna prezentacja aut przeznaczona nie tylko dla miłośników motoryzacji, ale także osób zainteresowanych zakupem auta. Dzięki niej można łatwo zapoznać się z wybranym autem, obejrzeć jego sylwetkę oraz wnętrze, zaznajomić się z podstawowymi danymi modelu, a także wizualnie porównać go z modelami konkurencyjnymi. Wszystko to bez żadnych kosztów! Bogata lista galerii CarShow360 liczy ponad 1000 dynamicznych prezentacji samochodów pochodzących z bieżącej oraz historycznej oferty 56 marek. Co więcej, ta lista jest powiększana każdego dnia.

SAMAR
CarShow360


Oprócz aut obecnych w aktualnej ofercie producentów (aut osobowych i dostawczych), aplikacja zawiera również prezentacje starszych pojazdów, które nie są już produkowane, a także klasyków motoryzacji. Dla każdego z demonstrowanych pojazdów opracowano unikalny materiał zdjęciowy w formacie 360 oraz obszerną galerię zdjęć, Dodatkowo prezentacje wzbogacono podstawowymi danymi technicznymi, których zakres będzie stopniowo powiększany.

Zaawansowane narzędzie 360 stopni umożliwia wygodną obserwację sylwetki wybranego samochodu oraz detali jego nadwozia, a także obserwację wnętrza (wraz z detalami) z perspektywy pasażera każdego rzędu oraz bagażnika ze złożonymi i rozłożonymi siedzeniami. Unikalnym rozwiązaniem dostępnym w aplikacji CarShow360 jest możliwość dokonywania porównań wizualnych. Aktualny zbiór pozwala na stworzenie niemal 530 tys. kombinacji porównań pojazdów.

SAMAR
CarShow360


Dodatkową zaletą aplikacji jest dostęp do bogatej galerii zdjęć opracowanych przez IBRM Samar w warunkach studyjnych oraz do zdjęć prasowych producentów. Szczegółowe parametry techniczne pojazdu dostępne są pod jego głównym zdjęciem. Wśród danych znajdują się m. in. informacje na temat wymiarów zewnętrznych (długość, szerokość, wysokość), rozstawu osi, prześwitu, średnicy zawracania czy pojemności zbiornika paliwa, a w przypadku samochodów elektrycznych lub hybrydowych także pojemności baterii oraz czasu ładowania akumulatorów z domowego gniazda 230V (podanego w minutach). Już wkrótce funkcja porównywania galerii umożliwi również zestawienie ze sobą parametrów technicznych samochodów.

CarShow360 można znaleźć pod adresem CarShow360.net, a także w postaci aplikacji w AppStore i Google Play. Jest to prezentacja wielojęzyczna, aktualnie dostępna w językach: polskim, angielskim, niemieckim, ukraińskim, białoruskim oraz rosyjskim. Kolejne wersje językowe będą sukcesywnie dodawane. (ms)