Renault i Dacia we flocie TP TELTECH
Auta Megane GrandCoupe będą wykorzystywane jako samochody służbowe dla menadżerów
18.12.2020

Renault i Dacia we flocie TP TELTECH

W 2020 roku firma TP TELTECH wyleasingowała ponad 300 samochodów marek Renault i Dacia. Wśród wybranych modeli znalazły się Dacia Dokker, Renault Clio i Megane GrandCoupé.


Ponad 300 samochodów marek Renault i Dacia zostało w 2020 roku dostarczonych do firmy TP TELTECH. Większość aut stanowią samochody Dacia Dokker, które są używane przez jednostki techniczne firmy na terenie całego kraju. Oprócz tego we flocie TP TELTECH znalazły się też Renault Clio, wykorzystywane przede wszystkim na potrzeby wewnętrznej wypożyczalni samochodów, a także przez jednostki techniczne i sprzedażowe. Auta Megane GrandCoupe służą jako samochody służbowe dla menadżerów.

Dacia Dokker, które są używane przez jednostki techniczne

Dacia Dokker jest kombivanem, który w zależności od potrzeb może pełnić funkcje dostawcze (bagażnik o pojemności od 800 do 3000 l po złożeniu siedzeń) lub, w konfiguracji pięciomiejscowej, służyć do przewozu pięciu osób. Przeszklone drzwi przesuwne ułatwiają dostęp do tylnych siedzeń lub bagażnika. Harmonijna i solidna sylwetka nadaje temu modelowi mocnego i eleganckiego wyglądu.
Nowe Renault Clio jest już piątą odsłoną modelu, który stał się ikoną motoryzacji. Clio, które zostało wprowadzone na rynek w 1990 roku, jest najlepiej sprzedającym się modelem marki Renault na całym świecie, a w Europie od 2013 roku znajduje się w ścisłej czołówce segmentu. Dysponuje najbardziej rozbudowaną w segmencie ofertą systemów wspomagania prowadzenia. W 2019 roku zostało uznane przez Euro NCAP za najbezpieczniejszy samochód miejski.
Renault Megane GrandCoupé to samochód o wyjątkowej eleganckiej stylistyce. Unowocześnione wnętrze zyskało zespół zegarów i wskaźników z ekranem 10,25” oraz pionowy ekran 9,3” z systemem multimedialnym Renault EASY LINK z dostępem do aplikacji i usług online. Posiada także duży, panoramiczny otwierany szklany dach, pozwalający doświetlić wnętrze naturalnym światłem, zarówno na przednich, jak i na tylnych miejscach. (JB)