Prestiżowa „Czerwona Kropka” dla VW Multivan
Multivan z nagrodą Red Dot Awards
25.06.2021

Prestiżowa „Czerwona Kropka” dla VW Multivan

Jury konkursu Red Dot Awards (nagroda Czerwonej Kropki) co roku nagradza najlepiej zaprojektowane produkty różnych kategorii z całego świata. W tym roku, w kategorii „Samochody i motocykle” nagroda „Red Dot: Best of the Best – najlepszy z najlepszych” trafiła do najnowszego modelu marki Volkswagen Samochody Dostawcze, nowego Multivana.


W tym roku firmy z 60 krajów zgłosiły do konkursu ponad 7800 produktów. Jury składające się z 50 międzynarodowych ekspertów oceniało m.in. stopień innowacyjności, funkcjonalność, ergonomię, trwałość, ekologiczność, jakość oraz symboliczne i emocjonalne aspekty produktów.

- Nowy Multivan zachwycił nas innowacyjnym projektem wnętrza, które umożliwia dostosowanie do różnych scenariuszy użytkowania, a dzięki równej podłodze i wielu starannie zaprojektowanym detalom, daje zupełnie nowe poczucie przestrzeni. Stylistyka w imponujący sposób łączy elementy wzornictwa typowe dla Multivana z nowoczesnym wyglądem, który ma doskonale wyważone proporcje i będzie wyglądał nowocześnie jeszcze przez wiele lat – napisało w swym werdykcie jury konkursu Red Dot Awards. (oprac. ms)