Najprostszy sposób na nowego SEAT-a
Osoby dysponujące ograniczonym budżetem zyskują możliwość korzystania z zupełnie nowego auta
14.05.2024

Najprostszy sposób na nowego SEAT-a

Wynajem długoterminowy umożliwia klientom indywidualnym korzystanie z nowego SEAT-a bez konieczności jego zakupu. To rozwiązanie finansowe znacznie zmniejsza miesięczne wydatki – może obniżyć miesięczne płatności nawet o 50% w stosunku do klasycznych form finansowania.

 


W ramach finansowania Volkswagen Financial Services Polska, rata wynajmu obejmuje dodatkowe usługi, takie jak ubezpieczenie, serwis, assistance, pomoc w wypadku szkody czy auto zastępcze. Wszystko zawarte jest w ramach jednej raty. Pozwala to klientom cieszyć się z jazdy SEAT-em bez martwienia się o nieoczekiwane koszty.

Klient określa swój wkład początkowy (od 0 do 10 proc.) i okres, przez jaki chciałby korzystać z auta. Na tej podstawie doradca przygotowuje kalkulację oraz podaje wysokość miesięcznego obciążenia. Proces jest prosty, z minimalną ilością dokumentów i przejrzystymi warunkami. Klienci mogą w ten sposób zaplanować korzystanie z dowolnego modelu z gamy marki dopasowanego do ich potrzeb w okresie od roku do 4 lat. (ms)