Kultowy Ford Bronco powraca
Nowy Ford Bronco 2021 jest kultowym przedstawicielem nowej marki Built Wild
26.06.2021

Kultowy Ford Bronco powraca

Po 25 latach nieobecności na rynku powraca Ford Bronco. Ten SUV dostępny będzie wyłącznie z napędem 4x4. Pierwsze czterodrzwiowe modele Bronco są teraz w drodze do salonów Forda w całych Stanach Zjednoczonych.


Entuzjaści outdooru są gotowi na przywitanie kultowego modelu. Już złożono ponad 125 000 zamówień na Bronco, a łącznie w Stanach Zjednoczonych i Kanadzie klienci dokonali ponad 190 000 rezerwacji.

- Wiemy, że fani czekali na Bronco – i jesteśmy bardzo podekscytowani, że możemy go przywrócić.A ten Bronco jest lepszy niż kiedykolwiek. Pozostajemy wierni dziedzictwu tego modelu, że poradzi sobie w każdym terenie. Wykorzystaliśmy także innowacyjny projekt Built Wild, trwałość i zaawansowane możliwości terenowe, aby Bronco był gotowy na każdą przygodę na łonie natury - powiedziała Suzy Deering, dyrektor ds. marketingu Forda.dodała.

Bronco
Nowy Ford Bronco 2021 jest kultowym przedstawicielem nowej marki Built Wild. W ramach tego projektu Ford będzie oferował samochody wyłącznie z napędem 4x4, gotowe na wszelkie wyzwania


Zbudowany z niezwykłą wytrzymałością, ten kultowy pojazd z pewnością poradzi sobie w każdym terenie (G.O.A.T – goes-over-any-terrain). Dostępnych jest kilka różnych modeli, zaprojektowanych z myślą o różnych rodzajach przygód.


W 1965 roku Michigan Truck Plant — obecnie Michigan Assembly Plant — rozpoczęło produkcję wszechstronnego terenowego SUV-a: oryginalnego Forda Bronco. Passa modelu trwała pięć generacji i zakończyła rynkową przygodę 12 czerwca 1996 roku. W tym 31-letnim okresie Ford wyprodukował ponad 1,1 miliona egzemplarzy tego samochodu.

Bronco
Teraz kultowy model zjeżdża z linii w zakładzie montażowym Michigan


Całkowicie nowy dwudrzwiowy Bronco 2021 szóstej generacji i pierwszy w historii czterodrzwiowy model, są wysyłane do dilerów, a następnie do klientów, którzy złożyli rezerwacje jeszcze zeszłego lata.
Nabywcy Bronco będą mogli zdecydować się na modyfikacje, w tym na bagażniki dachowe, przedni zderzak safari, zewnętrzne pakiety graficzne i wiele, wiele innych, które zostaną zainstalowane fabrycznie w centrum modyfikacji.

Właściciele Bronco mogą również wybierać z szerokiej gamy ponad 200 fabrycznych akcesoriów oferowanych przez dilerów w celu maksymalnej personalizacji. Modułowa konstrukcja Bronco pozwala na stworzenie pojazdu tak wyjątkowego, jak każdy klient. (ms)