Kolorowe „beemki” na zamówienie
Czas realizacji wykończeń specjalnych w preferowanym kolorze Indywidualnym wynosi około dziesięciu tygodni
24.08.2021

Kolorowe „beemki” na zamówienie

W fabryce BMW Group w Lipsku ruszyła produkcja kolorowych „beemek”. Zakład rozpoczął wykańczanie pojazdów również w lakierowaniu Indywidualnym. Powstały pierwsze BMW serii 1 i BMW serii 2 Gran Coupé dla tych, którzy preferują mniej zwyczajne kolory, takie jak Speed Yellow, San Marino Blue, Verde Ermes Green i Nardo Grey.


Czerń i biel nadal należą do najpopularniejszych kolorów w samochodach, ale klienci coraz częściej poszukują bardziej wyrazistego i indywidualnego lakieru. Dilerzy oferują teraz 160 opcji kolorystycznych Individual dla BMW serii 1 i BMW serii 2 Gran Coupe, które cieszą się uznaniem klientów pomimo dopłaty za matowe i indywidualne wykończenie.

Książki zamówień w Lipsku na pojazdy z indywidualnym wykończeniem zapełniły się do końca roku, a kolejne duże zamówienie to 180 pojazdów BMW 118d w kolorze Hockenheim Silver, Ruby Red i Sepia Violet dla BMW Japan.

Czas realizacji wykończeń specjalnych w preferowanym kolorze Indywidualnym wynosi około dziesięciu tygodni. Klienci mogą nawet tworzyć własne kolory, które zostaną specjalnie zmiksowane i użyte tylko w ich samochodzie. Jak na razie klienci faworyzują
żółcie, błękity, czerwienie i fiolety. (ms)