Grenadier Quartermaster z uniwersalnym podwoziem
Grenadier Quartermaster Chassis Cab
18.03.2024

Grenadier Quartermaster z uniwersalnym podwoziem

Na rynku pojawił się nowy wariant podwozia dla pięcioosobowej podwójnej kabiny pick-upa Grenadier Quartermaster. Podwozie przeznaczone jest dla firm specjalizujących się w profesjonalnej zabudowie i producentów nadwozi komercyjnych na całym świecie.

 


Podwozie, opracowane jednocześnie z pick-upem Quartermaster, zostało zaprojektowane tak, aby zapewnić jak najlepsze połączenie możliwości terenowych i wszechstronności przewożenia ładunków, z komfortem, bezpieczeństwem i funkcjami, których oczekują współcześni kierowcy.

Grenadier Quartermaster Chassis Cab


Dzieląc rozstaw osi Quartermastera wynoszący 3227 mm - o 305 mm dłuższy niż w modelu Grenadier Station Wagon - podwozie posiada odsłoniętą ramę drabinową za kabiną pasażerską, dając klientom i firmom zajmującym się przeróbkami pojazdów na rynku wtórnym szeroki zakres opcji zabudowy, które są zwiększone dzięki możliwości holowania 3500 kg.

Grenadier Quartermaster Chassis Cab (Foto: mat. prasowe)


Grenadier Quartermaster Chassis Cab będzie produkowany w Hambach we Francji, w zakładzie produkcyjnym INEOS Automotive przejętym od Mercedes-Benz w styczniu 2021 roku. (ms)