Ford Mustang Mach-E: sprzedany zanim jeszcze trafił do Polski
Już podczas przedpremierowych pokazów zebrano zamówienia na 60% puli przeznaczonej dla naszego kraju
28.05.2021

Ford Mustang Mach-E: sprzedany zanim jeszcze trafił do Polski

Jeszcze zanim pierwsze egzemplarze całkowicie elektrycznego Forda Mustanga Mach-E trafiły
do Polski, cała pula przeznaczona na nasz rynek została wyprzedana. Łącznie to 220 egzemplarzy. Największą popularnością cieszyła się wersja z napędem na wszystkie koła i baterią o zwiększonej pojemności.

Dla Forda na całym świecie Mustang Mach-E jest najważniejszą premierą w ciągu ostatnich lat.
Nie inaczej jest w Polsce. Już podczas przedpremierowych pokazów zebrano zamówienia na 60% puli przeznaczonej dla naszego kraju. Po kilku tygodniach okazało się, że zainteresowanie Mach-E po pokazach, umocniło się jeszcze bardziej.

Jeszcze przed oficjalnym rozpoczęciem sprzedaży i zanim pierwsze egzemplarze trafiły do Polski, nabywców znalazły wszystkie samochody. To łącznie 220 egzemplarzy.
75% to zamówienia na wersję z napędem na wszystkie koła i baterią o zwiększonej pojemności
98 kWh. Klienci zdecydowanie postawili na żywiołowy kolor Lucid Red. Najwięcej zamówień zebrano w Warszawie i okolicach (łącznie 50 szt.), Górnym Śląsku (26 szt.) i Trójmieście (25 szt).

 

Ford Mustang Mach 1
Już podczas przedpremierowych pokazów zebrano zamówienia na 60% puli przeznaczonej dla naszego kraju


Sprzedażą Mustanga Mach-E zajmują się jedynie wyselekcjonowani dilerzy, którzy muszą spełniać podwyższone standardy w obszarach sprzedaży i serwisu. To między innymi: specjalna strefa ekspozycyjna w salonie, zewnętrzna ładowarka dla aut EV, a w przypadku serwisu specjalne wyposażenie i narzędzia do naprawy samochodów zelektryfikowanych oraz wykwalifikowana kadra w zakresie obsługi aut elektrycznych.

Nowy, w pełni elektryczny SUV Mustang Mach-E oferuje m.in. zasięg elektryczny do 610 km, możliwość napędu na cztery koła i zastosowano w nim najnowsze technologie.
Ceny wersji standardowych tego auta: od 216 120 zł do 286 310 zł. (oprac. ms)