Fiat Tipo na każdą kieszeń
Fiat Tipo w trzech różnych wersjach: Life, Sport i Cross
15.04.2021

Fiat Tipo na każdą kieszeń

Ruszyły zamówienia na nowego Fiata Tipo City Sport. Oferta sprzedaży skierowana jest zarówno do klientów indywidualnych jak i firm oraz przedsiębiorstw. Nowa wersja Tipo City Sport poszerza ofertę nowego Tipo, które zostało całkowicie odświeżone w grudniu ubiegłego roku, pod względem silników, stylu, wersji oraz technologii i jest teraz dostępne w nowo skonstruowanej gamie w trzech różnych wersjach: Life, Sport i Cross.


Pojawienie się nowej wersji Tipo stanowi kontynuację ścieżki ciągłego odnawiania, która w ciągu zaledwie kilku lat uczyniła ten model jednym z najbardziej popularnych w swoim segmencie zarówno we Włoszech, jak i w innych europejskich krajach (ponad 75% samochodów Fiat Tipo sprzedawanych jest poza granicami Włoch). Nowy Fiat Tipo Cross, największa innowacja w gamie 2021, stanowi już ponad 40% sprzedaży.

FCA Bank i Leasys wspierają sprzedaż nowego Fiata Tipo City Sport

FCA Bank wspiera nowego Fiata Tipo City Sport, oferując szeroką gamę rozwiązań finansowych, by wspomóc klientów przy jego zakupie. Producent przygotował specjalną ofertę promocyjną. Tipo City Sport z turbodoładowanym silnikiem benzynowym 1.0 100 KM już od 81 900zł brutto.

Kredyt Niska Rata dostępny jest na wszystkie wersje Fiata Tipo City Sport, które będą dostępne w salonach Fiata. Atrakcyjne oprocentowanie kredytu, niska miesięczna rata dzięki zastosowaniu raty balonowej z gwarancją odkupu przez dilera to jedne z najważniejszych zalet oferty. Klient ma 3 możliwości zakończenia umowy: oddanie Fiata Tipo City Sport do dilera i wymianę samochodu na nowy, spłatę raty balonowej ze środków uzyskanych od dilera lub sfinansowanie raty balonowej w kolejnym kredycie. Dzięki takiemu rozwiązaniu klienci mają możliwość zakupienia droższego samochodu z wyższą opcją wyposażenia.

Kredyt od 0” jest ofertą dla klientów, którzy nie chcą dysponować własnymi środkami na początku umowy (pierwsza wpłata możliwa od 0%) oraz rozłożyć kredyt na dłuższy okres (maksymalnie 84 raty).

Kredyt „Prawdziwe 0%” skierowany jest natomiast do klientów, którzy chcą wnieść na początku finansowania większą kwotę a pozostałą rozłożyć na bardzo atrakcyjne raty miesięczne, co jest możliwe do uzyskania dzięki oprocentowaniu 0% przez cały okres finansowania i braku opłaty przygotowawczej.

Wszystkie rozwiązania finansowe przygotowane przez FCA Bank dostępne są dostępne zarówno dla klientów indywidualnych, jak i dla firm i przedsiębiorców, którzy mogą zakupić Fiata Tipo City Sport w kredycie lub leasingu.

Leasys - rozwiązania w zakresie wynajmu i leasingu

Leasys, marka Stellantis i spółka zależna FCA Bank, oferuje:

  • Wynajem nowego Fiata Tipo City Sport. Oferta najmu nie zawiera konieczności wniesienia pierwszego czynszu a koszty rejestracji i ubezpieczenia samochodu są zawarte w racie wynajmu. Najem to rozwiązanie dla firm rozważających użytkowanie nowego samochodu, płacąc za niego stały miesięczny czynsz. Klient ponosi podstawowe koszty związane z eksploatacją samochodu. Dzięki takiej elastyczności oferty nie trzeba się już martwić zbliżającym się terminem ubezpieczenia OC, przeglądu samochodu czy wymiany opon. W zależności od wybranej opcji wszystko to pokrywa comiesięczny czynsz o stałej wysokości.
  • Smart Renting, jedna z najnowszych form wynajmu, w której klient ma możliwość poznania wartości samochodu po zakończeniu usługi wynajmu, już na etapie podpisywania umowy.
  • Leasing od 102% będący odpowiedzią dla klientów zainteresowanych odkupieniem samochodu po okresie leasingu. W produkcie nie wymagana jest również pierwsza wpłata a leasing obejmuje finansowanie pakietów ubezpieczenia spłaty leasingu lub ubezpieczenia GAP oraz możliwość finansowania ubezpieczenia komunikacyjnego TU Generali współpracującego z Leasys Polska. (oprac.ww)