Fiat Tipo Cross staje się „dłuższy"
W nowym nadwoziu Cross Kombi zastosowano te same elementy stylistyczne, co w wersji Hatchback
17.01.2022

Fiat Tipo Cross staje się „dłuższy"

Gama Tipo wzbogaca się o nowe nadwozie Cross. Pojemność bagażnika wzrasta o 110 dm3 w porównaniu z wersją Cross Hatchback, czyli praktycznie o jedną dodatkową walizkę, i osiąga 550 dm3. Fiat Tipo Cross Station Wagon niebawem trafi do polskich salonów.


W nowym nadwoziu Cross Kombi zastosowano te same elementy stylistyczne, co w wersji Hatchback: efektowne wykończenia przedniego grilla z dużym logo marki FIAT, detale ze szczotkowanego chromu (jak klamki zewnętrzne, relingi dachowe, zewnętrzne listwy progowe, wykończenia dolnej części przedniego grilla i ramek świateł przeciwmgielnych) oraz lusterka boczne w kolorze nadwozia.

Stylizowany na crossovera Tipo Cross SW wyposażony jest również w czarne, matowe, 17-calowe felgi aluminiowe z diamentowym szlifem oraz przednie reflektory i światła tylne Full LED.

Fiat Tipo Cross

Nowa gama Tipo obejmuje 4 poziomy wyposażenia (Tipo, City Life, City Cross i Cross) z nowymi elementami oferowanymi w standardzie i jest dostępna z nadwoziem typu Hatchback i Kombi, dostępnymi również jako Cross. Ponadto, gama została opracowana także z myślą o użytkownikach, którzy poszukują przestrzeni i wszechstronności, ale nie chcą rezygnować ze stylu.

Pasjonaci aktywnego spędzania czasu potrzebują przestrzeni, aby zapakować swój sprzęt lub po prostu podróżować komfortowo.

Fiat Tipo Cross

Ceny Fiata Tipo Cross startują z poziomu 84 100 zł. Za wersję kombi Cross SW trzeba przygotować przynajmniej 90 tys. zł. (ww)