Elektryczne Mercedesy we flocie SIXT
SIXT Polska poszerza swoją ofertę samochodów na wynajem o pojazdy elektryczne
10.06.2024

Elektryczne Mercedesy we flocie SIXT

Do końca bieżącego roku firma SIXT Polska wprowadzi do oferty 65 elektrycznych pojazdów marki Mercedes-Benz, co zwiększy ich liczbę do 70 sztuk. Nowe auta niemieckiego producenta będą do dyspozycji klientów zarówno w wynajmie krótko-, jak i długoterminowym.

 


Marka SIXT planuje dalsze zwiększanie udziału samochodów elektrycznych w 2025 roku. Decyzja ta podyktowana jest optymistycznymi prognozami dotyczącymi rynku aut elektrycznych w Polsce oraz strategią firmy.

Decydując się na poszerzenie floty aut elektrycznych na wynajem, firma SIXT Polska wybrała pojazdy Mercedes-Benz: kompaktowe SUV-y EQA i EQB oraz modele klasy wyższej EQE i EQE SUV. Łącznie to 65 samochodów.Aby dodatkowo zachęcić do wyboru aut elektrycznych, SIXT Polska gwarantuje w swojej ofercie szereg udogodnień. W usłudze wynajmu długoterminowego nie ma konieczności wpłacania kaucji, a warunki zapewniają pełen serwis, ubezpieczenie oraz opony. Klient ma także możliwość skonfigurowania wspominanej karty Mercedes Me Charge, która umożliwia bezgotówkowe ładowanie w preferencyjnych cenach na większości stacji ładowania w Polsce.

Kontrakt na dostawę aut podpisali: Bogusław Kowalski, Łukasz Żurek, Marcin Kwoka (Foto: mat. prasowe)

W ofercie samochodów elektrycznych, poza samochodami marki Mercedes-Benz są także dostępne auta innych producentów. Samochody dostarczył warszawski dealer Mercedes-Benz Auto Idea.(ms)