Ekspert Flotowy – ruszyły zapisy na jubileuszową edycję
Ekspert Flotowy to projekt Volkswagen Financial Services i marki ŠKODA. Partnerem programu jest SKFS
25.04.2022

Ekspert Flotowy – ruszyły zapisy na jubileuszową edycję

Volkswagen Financial Services i marka ŠKODA zapraszają do udziału w 10. edycji szkoleń pod nazwą Ekspert Flotowy. Dla uczestników przygotowano ekspercką porcję wiedzy z zakresu m.in. bezpieczeństwa na drodze oraz elektromobilności. Pierwsze wykłady rozpoczną się 9 czerwca 2022 roku. Ekspert Flotowy już na stałe wpisał się w kalendarz branżowych wydarzeń.


Szkolenia w ramach cyklu Ekspert Flotowy mają charakter otwarty, a udział w nich jest bezpłatny. Całość odbędzie się w formie 3 sesji w modelu hybrydowym – zarówno stacjonarnie, jak i online. Są adresowane do osób, które uczestniczyły w poprzednich edycjach, jak i tych, które wezmą udział pierwszy raz. To świetna okazja do zdobycia i poszerzenia wiedzy flotowej oraz narzędzi wykorzystywanych do diagnozy floty w firmie. Szkolenia będą zakończone testami egzaminacyjnymi, a na każdego z uczestników czeka certyfikat ukończenia programu szkoleń Ekspert Flotowy.


VWFS

Ekspert Flotowy to projekt Volkswagen Financial Services i marki ŠKODA. Partnerem programu szkoleń jest Stowarzyszenie Kierowników Flot Samochodowych, czyli branżowa organizacja zrzeszająca profesjonalistów odpowiedzialnych za zarządzanie firmowymi parkami pojazdów.

Poszerzanie wiedzy i wspieranie rozwoju specjalistów odpowiedzialnych za floty jest jednym z kluczowych obszarów Volkswagen Financial Services – wiodącej firmy w segmencie firm leasingowych i CFM. Przez ostatnie 10 lat VWFS wraz z partnerami zorganizował łącznie 25 bezpłatnych szkoleń, w których uczestniczyło ponad 2000 osób odpowiadających za floty pojazdów w Polsce. To dowodzi, że Ekspert Flotowy cieszy się dużym zainteresowaniem i jest rozpoznawalny w branży flotowej.

Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc wymagana jest kolejność zgłoszeń. Więcej informacji – w tym agenda oraz zapisy – znajduje się na stronie internetowej Eksperta Flotowego.