BP Advertisement
EFL i ESA Trucks Polska z nową ofertą dla klientów
W uroczystości wzięli udział Paweł Bojko, wiceprezes EFL oraz Jarosław Szymkowiak, dyrektor Zzrządzający ESA Trucks Polska
16.11.2023

EFL i ESA Trucks Polska z nową ofertą dla klientów

Szybkość, wysoka jakość procesu obsługi klienta, minimum formalności przy zawieraniu umowy o finansowanie i błyskawiczna rejestracja pojazdu to atuty nowej oferty skierowanej do klientów ESA Trucks Polska.


EFL, jeden z głównych graczy na rynku leasingu pojazdów ciężarowych, rozpoczyna współpracę z ESA Trucks Polska, autoryzowanym dilerem pojazdów marki DAF. W ramach podpisanej umowy klienci ESA otrzymają nowy standard finansowania obsługi . Jest ona skierowana do klienta detalicznego posiadającego co najmniej jeden ciągnik siodłowy. Finansowane będą pojazdy nowe oraz używane we wszystkich wariantach wyposażenia.

ESA na potrzeby współpracy z Grupą EFL wyodrębniła spółkę celową – E-LEASE Sp. z o .o., skupiającą wszystkie tematy związane z usługami finansowania i ubezpieczania pojazdów. Oprócz współpracy handlowej dotyczącej oferty finansowania strony zawarły również porozumienie w zakresie Centrum Likwidacji Szkód.

Współpraca handlowa ESA z Grupą EFL bazuje na modelu dystrybucji EFL360 dostępnego online w salonie dilerskim. Klient ma tam możliwość w krótkim czasie zapoznać się z różnymi wariantami warunków finansowych, dokonać wyboru i otrzymać informację zwrotną na temat decyzji kredytowej. Przy spełnieniu minimalnych formalności otrzyma również analizę zdolności kredytowej. Dodatkowo decyzja o przyznaniu finansowania może być wiążąca nawet do 12 miesięcy. To absolutna nowość wśród klientów Grupy ESA. Atutem nowej oferty jest także jednodniowy proces rejestracji przy podpisaniu dokumentów w sposób elektroniczny. (ms)