Dostawcze samochody Renault zasilają flotę TrafiCargo
TrafiCargo to jeden z największych w Polsce systemów wynajmu pojazdów dostawczych
30.06.2021

Dostawcze samochody Renault zasilają flotę TrafiCargo

Do floty samochodów dostawczych, które można wypożyczyć w ramach usługi TrafiCargo, dołączy ponad 120 Dacii Dokker. Do 60 zwiększy się także liczba dostępnych pojazdów Renault Master. Samochody można znaleźć pod najpopularniejszymi sklepami meblowymi, z wystrojem wnętrz i sklepami budowlanymi w Krakowie, Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu, Trójmieście i na Śląsku.


Częścią floty TrafiCargo, liczącej do tej pory blisko 140 samochodów dostawczych Renault Kangoo VAN i Renault Master, stanie się ponad 120 Dacii Dokker. Oprócz tego liczba dostępnych pojazdów Renault Master zwiększy się do 60.

TrafiCargo to największy i najtańszy w Polsce w pełni automatyczny, działający przez całą dobę system wynajmu pojazdów dostawczych. Umożliwia wypożyczanie aut na kilometry w systemie zamkniętym „z punktu A do punktu A”. Samochody są dostępne pod wybranymi sklepami budowlanymi, meblowymi i z wystrojem wnętrz w Krakowie, Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu, Trójmieście i na Śląsku. Pojazdy można wykorzystywać do transportu zakupów czy podczas przeprowadzek, ale także do transportu produktów, narzędzi czy materiałów przez lokalnych przedsiębiorców.

Dacia Dokker jest kombivanem, który może pełnić funkcje dostawcze, a opłata za jego wynajem w Traficar wynosi 1,70 zł za każdy przejechany kilometr. Samochód posiada bagażnik o pojemności od 800 do 3000 l po złożeniu siedzeń. Przeszklone drzwi przesuwne ułatwiają dostęp do tylnych siedzeń lub bagażnika. Dacia Dokker idealnie sprawdzi się do przewiezienia dużych zakupów.
Renault Master jest dostępne w 350 wersjach, w 4 długościach i 3 wysokościach oraz w wersji przednionapędowej, tylnonapędowej i z napędem na 4 koła (Master Extended Grip). Opłata za jego wynajem w Traficar wynosi 2,40 zł za każdy przejechany kilometr. Samochód zaspokoi potrzeby tych klientów TrafiCargo, dla których szczególne znaczenie ma duża przestrzeń bagażowa. (oprac. ww)