Dobra wiadomość dla klientów MultiWash i Softry
Firma SOFTRA Systemy Informatyczne od 1995 roku obecna jest na rynku producentów systemów oprogramowania do zarządzania flotą samochodową
25.05.2021

Dobra wiadomość dla klientów MultiWash i Softry

Sieć myjni samochodowych MultiWash nawiązała współpracę z firmą Softra Systemy Informatyczne – producentem oprogramowania do zarządzania flotami pojazdów.


Oznacza to, że od teraz firmy korzystające z największej sieci myjni ręcznych w Polsce i Europie, mogą otrzymywać załączniki elektroniczne do faktur zbiorczych za usługi mycia pojazdów, w formacie zgodnym z systemami „Flota” produkcji Softra.

- Dla fleet menadżerów oznacza to duże oszczędności czasu w procesie importu, rozliczania i analizowania faktur kosztowych. Zmiana dotyczy wszystkich modułów, w tym do zarządzania flotą służbową, wynajmu pojazdów oraz samochodów użytkowanych w ramach carsharingu – mówi Rafał Dmytryszyn, dyrektor handlowy w Softra Systemy Informatyczne.

Firma SOFTRA Systemy Informatyczne od 1995 roku obecna jest na rynku producentów systemów oprogramowania do zarządzania flotą samochodową. Jej wiodącym produktem jest program do zarządzania pojazdami "Flota Commandor". Odbiorcami poznańskiej firmy są m.in. wypożyczalnie samochodów, dilerzy aut oraz branża CFM. (ww)