Dobra passa Mitsubishi w Polsce
Ceny nowego Mitsubishi COLT startują od 72 990 zł.
10.05.2024

Dobra passa Mitsubishi w Polsce

Dobra passa japońskiej marki Mitsubishi w naszym kraju trwa. Po znakomitym pierwszym kwartale, zakończonym 88% wzrostem sprzedaży, blisko dwukrotnie więcej klientów zakupiło pojazdy spod znaku Trzech Diamentów do kwietnia i jest to największy kwietniowy skok sprzedaży wśród marek popularnych.

 


Zgodnie z danymi IBRM Samar od stycznia do kwietnia tego roku polscy klienci zarejestrowali 823 samochodów Mitsubishi – o 91% więcej, niż w tym samym okresie 2023 roku.

Najbardziej spektakularny, ponad ośmiokrotny wzrost, zaliczyło Mitsubishi ASX, który trafiło do 453 nabywców. O tak dobrym wyniku zdecydowała także premiera nowego modelu Mitsubishi COLT, który trafił do 101 pierwszych klientów. O 4% więcej klientów zdecydowało się także na Mitsubishi Eclipse Cross PHEV - innowacyjną hybrydę z zasilaniem z gniazdka 230V.

Nabywcy wszystkich nowych modeli Mitsubishi otrzymują samochód z pakietem ochronnym m.in:
• 5 lat gwarancji producenta do przebiegu 100 000 km (w zależności co nastąpi wcześniej).
• 5 lat gwarancji na wybrane oryginalne akcesoria do przebiegu 100 000 km.
• 5 lat gwarancji Mitsubishi Assistance bez limitu przebiegu. Pomoc oferowana jest przez 7 dni w tygodniu, 24 godziny na dobę w całej Europie przez 5 lat od zakupu nowego samochodu Mitsubishi. (ms)