Cartrack Polska wspiera Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy
30.01.2021

Cartrack Polska wspiera Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy

Cartrack Polska włącza się aktywnie w pomoc fundacji przeznaczając na charytatywne licytacje swoją rynkową nowość – A-Trackera CT24 oraz jedną z najpopularniejszych usług - CarWatch z rocznym abonamentem.


Tegoroczny, 29 finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, będzie inny niż wszystkie dotychczasowe. Z uwagi na obowiązujące rygory sanitarne i obostrzenia epidemiczne odbędzie się w zmienionej formule. Modyfikacji nie ulegnie niesamowita atmosfera i ogromna szczodrość Polaków i Polek, którzy z roku na rok wspierają statutowe działania WOŚP swoimi wpłatami.
W tym roku Wielka Orkiestra gra dla laryngologii, otolaryngologii i diagnostyki głowy. Wbrew pandemiczny nastrojom, 30 stycznia, ponownie gromadzone będą środki na dobroczynny cel. Cartrack Polska, najczęściej wybierany dostawca usług telemetrycznych w Polsce, jest częścią tego wielkiego społecznego ruchu, umożliwiając licytację dwóch produktów i usług ze swojego portfolio poprzez platformę Allegro od symbolicznej złotówki.

Cartrack
A-Tracker CT24 oraz usług - CarWatch z rocznym abonamentem licytowane podczas
29- finału WOŚP


- Za nami rok pełen wyzwań, zarówno w zakresie sfery biznesowej, jak i społecznej. Epidemia koronawirusa pokazała nam dobitnie, że siła tkwi w działaniach grupowych, a te zaczynają się od jednostkowych działań. W Cartrack Polska kładziemy ogromny nacisk na bezpieczeństwo pracowników oraz grę zespołową, bo tylko w ten sposób synergicznie możemy rozwijać biznes, jednocześnie dbając o naszą załogę. Niezwykle cieszymy się, że możemy dołożyć swoją cegiełkę do ogromnego wysiłku, jaki pomimo nadzwyczajnej sytuacji, wiele firm i ludzi dobrej woli, realizuje na rzecz WOŚP. Zapraszam Państwa serdecznie na nasze aukcje i do licytacji – mówi Bartłomiej Dębski, prezes zarządu Cartrack Polska. (ww)